سه شنبه , ۱۶ خرداد ۱۴۰۲
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » اطلاعیه خادمین افتخاری فقرای نعمت اللهی سلطانعلیشاهی گنابادی

اطلاعیه خادمین افتخاری فقرای نعمت اللهی سلطانعلیشاهی گنابادی

 

هو

121

خواهران و برادران مکرم ایمانی سلسله نعمت اللهی گنابادی

به اطلاع عموم خواهران و برادران مکرم ایمانی سلسله نعمت اللهی گنابادی رسانده می شود که به دنبال مشکلات بوجود آمده برای سایت مزار سلطانی و توقف فعالیت آن از یک طرف، و تولد پایگاه مجازی خبررسانی جدیدی بنام “مزار بیدخت” از طرف دیگر، قرار بر این شده بود که در این کانال جدید التاسیس فقط اعلامیه ها و بیانیه ها و سخنرانی های متعلق به قطب جلیل القدر سلسله حضرت آقای حاج دکترنورعلی تابنده مجذوبعلیشاه ارواحناله الفدا یا در صورت اقتضاء بیانیه های آقایان خمسه با هر پنج امضا انتشار یابد. همچنین تصریح شده بود که هیچ بیانیه دیگری – حتی بیانیه صادر شده و به امضا رسیده توسط یک یا چند نفر از آقایان نمایندگان خمسه، و نه همه آنها با هم- امکان انتشار در این پایگاه جدید خبری را نخواهد داشت.

در روز تاسوعا حضرت آقای مجذوبعلیشاه ارواحناله الفدا اعلام فرمودند که نمایندگان خمسه مزبور کارشان پایان یافته و از آن تاریخ به بعد آنها نیز مانند فقرای قدیمی باید فقط عهده دار امور خود باشند. این امر به اطلاع عموم فقرا در همه نقاط دنیا رسید. به این ترتیب از تاریخ تاسوعا به بعد هیچ بیانیه و اطلاعیه و اعلامیه دیگری جز آنچه توسط شخص قطب جلیل القدر سلسله گنابادی حضرت آقای دکترنورعلی تابنده مجذوبعلیشاه تدوین و بیان میگردد امکان انتشار در پایگاه خبری مزاربیدخت را ندارد (حتی اگر به امضای آقایان خمسه برسد چون از نمایندگی برکنار شده اند) .

اما اکنون با کمال تعجب شاهدیم که بیانیه های دیگری با امضاهای مجهول الهویه تنظیم شده و در همین پایگاه خبررسانی مزاربیدخت انتشار می یابند. بعنوان مثال روز شنبه سی و یکم شهریور ماه ۱۳۹۷ مقارن با یازدهم محرم ، اطلاعیه ای با امضاء « خادمین افتخاری حسینیه مرحوم آقای حائری » در کانال تلگرامی مزار بیدخت منتشر شد با این ادعا که “نظر به اینکه حسینیه حائری بطور موقت باز شده بود، ادامه برگزاری مجالس فقری در این مکان میسر نیست”.

این ادعا در حالی مطرح میشود که حضرت آقای حاج دکتر نورعلی تابنده مجذوبعلیشاه در سخنرانی تاسوعا صراحتاً فرمودند : «اکنون که این حسینیه بازه و آمدیم برای … »

بر اساس توضیحات فوق، به اطلاع عزیزان ایمانی میرساند که:

اولاً- این اطلاعیه مجعول و فاقد هرگونه ارزشی است

ثانیاً- انتشار این بیانیه در کانال تلگرامی مزار بیدخت سبب اسقاط اعتبار این پایگاه بعنوان خبرگزاری رسمی سلسله شده است؛ زیرا برخلاف قرارداد و شرایطی که در بدو امر مشخص شده و گردانندگان این کانال متعهد به رعایت آن شده بودند ، عمل کرده، و با ارتکاب این فعل ناسنجیده حرمت فرمایش حضرت آقای مجذوبعلیشاه را مراعات ننموده است.

از این تاریخ یعنی اول مهرماه هزار و سیصدونود و هفت، عموم برادران و خواهران ایمانی که تمایل به دریافت اطلاعات و اخبار دقیق از مجموعه بیانیه ها و اطلاعیه ها و بیانات حضرت آقای دکترنورعلی تابنده مجذوبعلیشاه قطب جلیل القدر سلسله گنابادی را دارند میتوانند به کانال اینستاگرامی مزاربیدخت مراجعه نمایند.

/https://www.instagram.com/mazarebeidokht

خادمین افتخاری فقرای نعمت اللهی سلطانعلیشاهی گنابادی – اول مهرماه هزاروسیصدونود و هفت