چهارشنبه , ۲ فروردین ۱۴۰۲
صفحه اول » فرق و ادیان » غلامحسین غیب پرور جنایتکار به “امام جمعه گناباد” فشار حداکثری می آورد تا “قطب عظیم الشان سلسله گنابادیه” را از خانه خودش در شهر بیدخت اخراج کنند!

غلامحسین غیب پرور جنایتکار به “امام جمعه گناباد” فشار حداکثری می آورد تا “قطب عظیم الشان سلسله گنابادیه” را از خانه خودش در شهر بیدخت اخراج کنند!

پایگاه خبرپراکنی جنایتکاران صوفی ستیز موسوم به “فرقه نیوز” ارگان رسانه ای مرکز توطئه “بسیج/ ساس” موسوم به “مرکز (ضد)حقیقت پژوهی خراسان” (به مسئولیت یک آخوند- پاسدار- ضدامنیتی به نام مرتضی امین نیا) با براه انداختن غائله غوغاسالارانه در  تریبون نمازجمعه گناباد به بیان اظهاراتی بحران آفرین و تفرقه افکن برعلیه حضرت آقای دکترنورعلی تابنده دست زد!

فرقه نیوز مینویسد:

« ادامه حضور رئیس فرقه صوفیه در شهرستان زمینه تشنج و آشوب را فراهم می کند .»
به گزارش فرقه نیوز:امام جمعه گناباد در خطبه های نماز جمعه :« ادامه حضور رئیس فرقه صوفیه در شهرستان زمینه تشنج و آشوب را فراهم می کند .»
امام جمعه گناباد در خطبه های نماز جمعه دیروز گناباد ( 22/6/1398) بار دیگر بر پیامدهای ناگوار حضور قطب دراویش در بیدخت گناباد تاکید نموده و از مسئولین خواست تا طبق خواسته مردم انقلابی گناباد به این حضور پایان دهند.
حجه الاسلام والمسلمین  صادقی امام جمعه محترم گناباد با بیان این جمله که مردم گناباد از دراویش متنفرند، از مسئولین خواست تا هر چه سریعتر به خواسته مردم گناباد رسیدگی نمایند. مردم نیز با شعارهایی نظیر گناباد بیدار است از دراویش بیزار است و… به حمایت از سخنان امام جمعه گناباد پرداختند.