سه شنبه , ۳ خرداد ۱۴۰۱
صفحه اول » فرق و ادیان » آخوند فاشیست و متحجر محمدعلی موسوی جزایری – امام جمعه موقت اهواز- دوباره با روایت سازیهای آبکی دربوق فتنه سازی برعلیه “عرفان گرایان” دمیده است!

آخوند فاشیست و متحجر محمدعلی موسوی جزایری – امام جمعه موقت اهواز- دوباره با روایت سازیهای آبکی دربوق فتنه سازی برعلیه “عرفان گرایان” دمیده است!

سایت تکفیری موسوم به فرقه نیوز به نقل از سایت واپس مانده موسوم به رسانیوز نوشته است: امام جمعه اهواز گفت: وهابیون برای تزلزل پایه‌های تشیع به شدت در حال فعالیت هستند و شبکه‌های تبلیغی خود را راه‌اندازی کردند آنها مشغول ایجاد فتنه در مسائل سیاسی، فرهنگی و قومی هستند.

به گزارش فرقه نیوز: محمدعلی موسوی جزایری، امام جمعه اهواز  ونماینده ولی فقیه در خوزستان در مراسم تودیع و معارفه مدیر حوزه علمیه استان کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج، اظهار داشت: سلاح ما جهت پیشرفت کار، اخلاق حسنه و سرمایه بزرگ برای ما و طلاب تأسی به پیامبر اکرم(ص) است.تاسی به ائمه همانند اسلحه است. ابرقدرت های جهان به وجود بمب‌های اتمی خود می‌نازند اما اسلحه‌های ما متفاوت با سلاح آنان است و سلاح علمای ما اخلاق حسنه می‌باشد. علما باید، جوانان را با اخلاق حسنه جذب کنند.  روایتی از امام حسن عسکری(ع) داریم که میگوید “علمای شیعیان ما در مرز کشور اسلامی رزمنده هستند و شیاطین جن و انسی که در تلاش هستند به کشور مومنان نفوذ کنند، علما مسؤول جلوگیری از نفوذ این شیاطین در بین مومنان هستند”!!!.

موسوی جزایری با اشاره به فرقه‌ها و جریانات انحرافی گفت: باید چگونه با این مصیبت‌ها و وقایع عجیب مقابله کنیم؟ مسئله وهابیت، مسئله بسیار خطرناکی است که در خوزستان به شدت در حال فعالیت است.وهابیون برای تزلزل پایه‌های تشیع به شدت در حال فعالیت هستند و شبکه‌های تبلیغی خود را راه‌اندازی کردند. همچنین مشغول ایجاد فتنه در مسائل سیاسی فرهنگی و قومی هستند.

از علما و حوزه‌ علمیه قم برای مقابله با فعالیت وهابیون انتظار داریم در این راستا به خوزستان کمک کنند. در حقیقت اگر خوزستان به دلیل فعالیت وهابیون صدمه ببیند، کل کشور صدمه می‌بیند و تبعات سختی دارد.فرقه‌های انحرافی متناسب با هر شهری فعالیت خود را آغاز می‌کنند به عنوان مثال در مناطق بختیاری نشین مسئله ایران باستان را طرح‌ریزی کردند.باید با معلومات و اخلاق حسنه، در برابر فعالیت فرقه‌های انحرافی جوابگو باشیم و مقابله کنیم. البته راهپیمایی اربعین نشان داد که فرقه‌های انحرافی تاکنون نتوانستند در فعالیت‌های خود موفق شوند و این نتیجه زحمات علمای ما است.از همه علما و حوزه‌های علمیه به ویژه حوزه علمیه قم قدردانی می‌کنم که در مقابله با فعالیت فرقه‌های انحرافی موثر عمل کردند.منبع: رسانیوز