دوشنبه , ۲۵ تیر ۱۴۰۳
صفحه اول » فرق و ادیان » بیچارگی درمانده های تکفیری بی دین وطن فروش بیش از بیش آشکار میشود! (هراس و وحشت از بین المللی شدن اخبار مربوط به اعتصاب غذای استوار محمد علی طاهری)

بیچارگی درمانده های تکفیری بی دین وطن فروش بیش از بیش آشکار میشود! (هراس و وحشت از بین المللی شدن اخبار مربوط به اعتصاب غذای استوار محمد علی طاهری)

سایت تکفیری داعشی موسوم به “دیده بان” وابسته به “فرقه تکفیری” موسوم به “اداره فرق و ادیان” وابسته به “اطلاعات سپاه – بسیج” زیرچتر قرارگاه موسوم به “ثارالله” از شدت حرص و هراس از بین المللی شدن اخبار مربوط به اعتصاب غذای استوار و پیگیرانه و ممتد زندانی بیگناه محمدعلی طاهری مثل مار زنگی برخود می پیچد و دروغ میبافد!

فرقه تکفیری موسوم به “دیده بان سنتر” باانتشار مطلبی به شرح زیر حقد و کینه خود را در برابر افکارعمومی بین المللی آشکارکرده است:

حنای بی رنگ اعتصاب غذا در دست طاهری
نمایش مظلوم‌نمایی بی‌نتیجه برای رئیس عرفان حلقه

حمایت از سرکرده عرفان حلقه توسط افراد بی‌هویتی مانند مسیح علی نژاد و شیرین عبادی، نشان از بی‌اهمیت شدن محمدعلی طاهری برای غرب است.

به گزارش موسسه راهبردی دیده بان، این چندمین باری است که به بهانه اعتصاب غذا در خصوص یک متهم به اعدام و سرکرده فرقه‌ای، تبلیغات رسانه‌ای انجام می‌شود. این تبلیغات در ابتدای کار بارنگ و لعاب بیشتری در حال اجرا بود و به‌صورت هماهنگ در میان برخی از رسانه‌های بیگانه به تصویر کشیده می‌شد.

اما در ادامه این روند و با بی‌نتیجه بودن این تبلیغات غرب از حمایت خود در این زمینه دست برداشته و فرقه به‌ناچار دست‌به‌گریبان افراد بی‌هویت و معلوم‌الحالی مانند شیرین عبادی و مسیح علی نژاد شده‌اند.

گفتنی است که در این رابطه عرفان حلقه برای مهم نشان دادن وضعیت سرکرده خود سعی دارد در فضای مجازی این موضوع را بیش‌ازپیش ترویج و تبلیغ نماید. هرچند مدتی است که مسیح علی نژاد در خدمت فرقه دیگری بنام بهاییت درآمده و برای آن‌ها کار می‌کند، از این طریق هم توانسته‌اند این نمایش خیابانی خود را در تلویزیون بهایی‌ها تنها به نمایش بگذراند که خود به‌نوعی همان رابطه همکاری و مکمل بودن فرقه حلقه و فرقه ضاله بهاییت است.

هرچند عرفان حلقه مانند فرقه صهیونیستی بهاییت این حمایت‌های مالی و رسانه‌ای را ندارد اما با توجه به نزدیک بودن برخی از اهداف آن با تشکیلات جاسوسی بهاییت، می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌ها برای اهداف چندمنظوره در بهاییت باشد.

ناگفته نماند که محمدعلی طاهری در اعتصاب غذای قبلی هم این نمایش مظلوم‌نمایی را در چند روز ادامه داده و بعد از به نتیجه نرسیدن اعتصاب غذای خود را می‌شکند، حال با شروع دوره تازه این داستان مظلوم‌نمایی برای رهبر عرفان حلقه از زبان افرادی مانند شیرین عبادی و مسیح علی نژاد که خود کمترین جایگاهی در ایران ندارند جالب و جای تأمل دارد.

واتر-مارک