سه شنبه , ۵ تیر ۱۴۰۳
صفحه اول » بین المللی » برافراشته شدن پرچم ایران در کاراکاس وپیدا شدن دوباره سروکله امیرعلی حاجی زاده با خالیبندیهای همیشگی اش پیدا شد!

برافراشته شدن پرچم ایران در کاراکاس وپیدا شدن دوباره سروکله امیرعلی حاجی زاده با خالیبندیهای همیشگی اش پیدا شد!

برافراشته شدن پرچم جمهوری اسلامی ایران در کاراکاس به نشانه تقدیر از ایران به علت شکستن محاصره ونزوئلا و اعزام 5 نفتکش حامل سوخت به این کشور.

سردار حاجی زاده: در بالاترین سطح آمادگی دفاعی قرار داریم؟!! البته مشکل امروز کشور اقتصاد است!

سردار حاجی زاده نمایه هوافضای سپاه

فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت:آمادگی دفاعی ما در بالاترین سطح بعد از پیروزی انقلاب اسلامی است و از این بابت جای هیچ نگرانی برای مردم نیست.

به گزارش مشرق،سردار امیرعلی حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حاشیه نماز عید سعید فطر درباره میزان آمادگی نظامی و دفاعی کشور، گفت: آمادگی دفاعی ما در بالاترین سطح بعد از پیروزی انقلاب اسلامی است و از این بابت جای هیچ نگرانی برای مردم نیست. هم اکنون بزرگترین و مهمترین جبهه ای که داریم و لازم است که مردم و مسئولان در کنار هم به این سمت بشتابند و آن را سامان دهند جبهه اقتصاد است و هیچکس نباید نگران حوزه دفاعی کشور باشد.مسائلی که در این باره مطرح می شود توطئه دشمنان است برای آنکه اذهان مردم را منحرف کند و مردم نباید نگران این موضوع باشند.الحمدلله ایران قدرتمند است و دشمن از این موضوع نگران است و ما نگران نیستیم.