چهارشنبه , ۳ مرداد ۱۴۰۳
صفحه اول » فرق و ادیان » نهاد نمایندگی “رهبری؟!” دردانشگاه ها مسئولیت ایدئولوژیزه کردن سیستم اموزش و پرورش دانشگاهی را برمبانی شاخص اطاعت پذیری درنظام ولایت فقیه برعهده دارد!

نهاد نمایندگی “رهبری؟!” دردانشگاه ها مسئولیت ایدئولوژیزه کردن سیستم اموزش و پرورش دانشگاهی را برمبانی شاخص اطاعت پذیری درنظام ولایت فقیه برعهده دارد!

باحکم رئیس نهاد نمایندگی “رهبری؟!” در دانشگاه ها؛معاون فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی “رهبری؟!” در دانشگاه‌ها منصوب شد؟!

معاون فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها منصوب شد

رئیس نهاد نمایندگی “رهبری؟!” در دانشگاه ها با صدور حکمی معاون فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی “رهبری؟!” در دانشگاه‌ها را منصوب کرد.

 به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها، آخوند مصطفی رستمی طی حکمی یک آخوند دیگر از همقطاران خودش به اسم  علی تقوی را به سمت معاون فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی “رهبری؟!” در دانشگاه‌ها منصوب کرد.

آیین معارفه آخوند علی تقوی به سمت معاون فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی ” رهبری؟!” در دانشگاه‌ها، با گرامیداشت یاد مرحوم آخوندمحمدمهدی صالحی برگزار شد.در این جلسه آخوند مصطفی رستمی رئیس نهاد نمایندگی ” رهبری!” در دانشگاه‌ها حکم آآخوند علی تقوی را به سمت معاون فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی “رهبری؟!” در دانشگاه‌ها به وی ابلاغ کرد.

متن حکم انتصاب به شرح زیر است:

رشد اندیشه ناب اسلامی و ارتقاء شاخص‌های فرهنگی و اخلاقی در میان قشرهای مختلف دانشگاهی به ویژه دانشجویان و فعالان فرهنگی سیاسی دانشگاه ها و نیز بهره‌گیری از استعداد ها و ظرفیت های این بخش ارزشمند جامعه برای گسترش  تفکر ناب انقلابی از اهداف مهم انقلاب اسلامی به شمار می‌رود. بدیهی است نهاد نمایندگی در این راستا باید حداکثر  اهتمام و تلاش خویش را بکار گیرد.

بیانیه گام دوم و آرمان‌های مصرح آن، نقشه راه آینده نظام اسلامی، دانشگاه ها و مجموعه نهاد می‌باشد که با استفاده از راهبرد راهبری دفاتر باید مورد مطالبه دائمی از جریان ارزشمند دانشگاهی باشد لذا از معاونت فرهنگی سیاسی نهاد انتظار می رود با رویکرد حمایت و پشتیبانی از دفاتر نهاد و با بهره مندی از نیروهای طراح و ایده پرداز و خلق ایده ها و راه کارهای نو در راستای تحقق گفتمانی و عملیاتی سازی آرمانهای بیانیه گام دوم، گام های متقن و مؤثری برداشته شود.

از این رو ضمن گرامیداشت یاد همکار فقیدمان مرحوم حجت الاسلام والمسلمین صالحی «طاب ثراه»، جنابعالی را که به فضل علمی و اخلاقی، حسن تعامل و کار مجاهدانه شناخته می‌شوید به عنوان مـعاون فرهنگی سیاسی منصوب می نمایم.

امید است با استعانت از خداوند متعال و استفاده از روشهای نوین، فضای مجازی و بهره‌گیری از ظرفیت‌های درون و برون سازمانی و اهتمام ویژه به دیدگاه های دفاتر نهاد و ارتباط قوی با تشکل‌های انقلابی دانشجویی، در این مسیر ارزشمند همواره موفق و موید باشید. “

آخوندعلی تقوی پیش از این مسئولیت معاونت منابع انسانی و حوزه ریاست نهاد نمایندگی “رهبری “در دانشگاه‌ها را بر عهده داشت.