دوشنبه , ۲۸ خرداد ۱۴۰۳
صفحه اول » بین المللی » اسرائیلی‌ها در تهران !

اسرائیلی‌ها در تهران !

مینی‌سریال تلویزیونی شبکه کان ۱۱ اسرائیل به نام «تهران همین جاست» با موضوع فعالیت‌های سازمان جاسوسی این رژیم علیه برنامه هسته‌ای ایران منتشر شد.

‌

به گزارش مشرق، صفحه اینستاگرام «اینستاخبری» نوشت: چند ماه پیش خبر تولید مینی‌سریال تلویزیونی شبکه کان ۱۱ اسرائیل به نام «تهران همین جاست» با موضوع فعالیت‌های سازمان جاسوسی این رژیم علیه برنامه هسته‌ای ایران منتشر شد.

این شبکه اخیرا یک گزارش از آخرین مراحل تصویربرداری و مصاحبه با بازیگران ایرانی‌الاصل این سریال مانند نوید نگهبان و شان توب و همچنین نقش اصلی نیو سلطان، بازیگر اسرائیلی انجام داده است.تیم سازنده این سریال به منظور بازسازی فضای شهر تهران اقدام به ساخت شهرکی در آتن یونان کرده است تا صحنه‌های شهر تهران را در آن بازآفرینی نماید.خرابکاری هسته‌ای و عملیات جاسوسی در داخل ایران را در فیلم و سریال‌ها به نمایش در می‌آورند. سینما و تلویزیون اسراییل با همکاری هالیوود تولید فیلم و سریال امنیتی ضدایرانی!!! را شروع کرده و برای این هدف از بازیگران متولد ایران و تابع آمریکا استفاده می‌کند.ایران‌هراسی!!! از گذشته در هالیوود بوده و اکنون اسرائیل نیز  به این عملیات روانی  روی آورده است.

دانلود