شنبه , ۵ خرداد ۱۴۰۳
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » منبع: مهر/مشرق/ …: اجازه «ترور تبلیغاتی» سردار حاجی‌زاده را نمی‌دهیم!!!!!

منبع: مهر/مشرق/ …: اجازه «ترور تبلیغاتی» سردار حاجی‌زاده را نمی‌دهیم!!!!!

اجازه «ترور تبلیغاتی» سردار حاجی‌زاده را نمی‌دهیم

سردار حاجی زاده که همرزم و همسنگر سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در جبهه حق علیه باطل است، این روزها سخت مورد حملات خارجی و داخلی قرار گرفته است.

به گزارش مشرق، این روزها کام ملت ایران بخاطر حادثه سقوط هواپیمای خطوط هوایی اوکراین تلخ است، حادثه‌ای که ساعتی پس حملات موشکی سپاه به پایگاه‌های آمریکا در عراق رخ داد تا نتوانیم انتقام خون سردار سلیمانی را جشن بگیریم و همه ما را در بهت و حیرت فرو برد.

تحریف علت این حادثه و بردن افکار عمومی به سمت و سویی که توانست ماجرای واقعی را برای دو روز از مردم پنهان کند بحث ما در اینجا نیست بلکه آغاز توطئه دیگری علیه نظام با روشن شدن ماجرای سقوط است که باید عادلانه و منصفانه با آن برخورد کرد.

بیشتر بخوانید:

به گردن گرفتن قصورهای مرتبط با این حادثه توسط سردار حاجی زاده فرمانده هوا و فضای سپاه هرچند جان از دست رفته مسافران را باز نمی‌گرداند و آلام بازماندگان حادثه سقوط را نمی کاهد اما اقدام شجاعانه ای است که نمی‌توان آن را نادیده گرفت و یا کوچک و ناچیز شمرد.

پذیرفتن این خطای انسانی از سوی مردی که در زمان این حادثه مشغول درهم کوبیدن مواضع دشمن دیرین نظام اسلامی و ملت ایران بود حاکی از صدق و اخلاص او در انجام وظیفه سنگینی است که بعهده او است و ما این روزها می‌بینیم چگونه رسانه‌های خارجی در صدد انتقام گرفتن از مردی برآمده اند که اعتبار و حیثیت آمریکا و رئیس جمهورش را به بازی گرفته است.

به کار افتادن رسانه‌های دشمن علیه سپاه پس از سانسور حساب شده خبری درباره عین الاسد و ناچیز نشان دادن حملات موشکی سپاه علیه پایگاه‌های نظامی آمریکا در عراق، آغاز ماجرایی است که دشمن می‌خواهد با تحریک احساسات مردم در رابطه با حادثه سقوط هواپیما جنجال دیگری به راه بیندازد بلکه از این طریق انتقام خودرا از سپاه بگیرد.

همسو شدن با صداهایی که این روزها بخاطر یک اشتباه انسانی ناخواسته علیه مجاهدان راستین نظام و سربازان خط مقدم مبارزه با استکبار بلند شده است، همان چیزی است که دشمنان دیرین انقلاب می‌خواهند تا صحنه‌های شکستشان جای خود را به چیز دیگری عوض کند و چه چیزی مناسب‌تر از حادثه سقوط هواپیما.

گرچه حادثه سقوط هواپیما و کشته شدن سرنشینان آن با هیچ چیز قابل جبران نیست و این حادثه تبدیل به ابزاری برای فشار بیشتر علیه ایران و به طور مشخص علیه سپاه شده است اما نباید به بهانه مجازات افراد مقصر، خادمان مخلص و شجاع را تنبیه کرد.

سردار حاجی زاده که همرزم و همسنگر سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در جبهه حق علیه باطل است، این روزها سخت مورد حملات ناجوانمردانه خارجی و داخلی قرار گرفته است. گرچه دشمن موفق شد با حمله تروریستی به خودروی حامل حاج قاسم سلیمانی اورا از ما بگیرد، اینک وظیفه ماست اجازه ندهیم از طریق رسانه‌ها و حملات ناجوانمردانه تبلیغاتی سردار حاجی زاده را از ما بگیرد.

منبع: مهر