یکشنبه , ۹ مهر ۱۴۰۲
صفحه اول » بین المللی » واکنش نتانیاهو به پاسخ موشکی ایران به آمریکا !

واکنش نتانیاهو به پاسخ موشکی ایران به آمریکا !

به ادعای پروپاگانداچی های سپاه پاسداران مقام‌های اسرائیلی قبل از موشک پرانیهای رژیم ایران به آمریکا ابراز نگرانی کرده! و تلاش می‌کردند خودشان را از منازعه میان واشنگتن و تهران دور نگاه دارند!

 			 				 					واکنش نتانیاهو به پاسخ موشکی ایران به آمریکا

به گزارش تابناک به نقل از تسنیم، «بنیامین نتانیاهو»، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی به پاسخ موشکی ایران به جنایت آمریکا در ترور سردار شهید «قاسم سلیمانی» واکنش نشان داد.

مقام‌های رژیم صهیونیستی قبل از پاسخ موشکی ایران به آمریکا ابراز نگرانی کرده و تلاش می‌کردند خودشان را از منازعه میان واشنگتن و تهران دور نگاه دارند. نتانیاهو، امروز بار دیگر از احتمال نابودی‌اش به دست ایران ابراز نگرانی کرده است.

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی گفت: «ایران می‌خواهد ما را نابود کند. هر کس به ما حمله کند، متحمل ضربه دردناکی خواهد شد.»

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بامداد چهارشنبه عملیات انتقام ترور شهید قاسم سلیمانی را با شلیک موشک‌های بالستیک به پایگاه آمریکایی عین‌الاسد آغاز کرد.

در بیانیه سپاه پاسداران آمده است: «زمان تحقق وعده صادق فرارسید و به اذن خداوند متعال بامداد امروز در پاسخ به عملیات جنایتکارانه و تروریستی نیرو‌های متجاوز آمریکایی و انتقام ترور ناجوانمردانه و شهادت مظلومانه فرمانده قهرمان و فداکار نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سردار پرافتخار سپهبد پاسدار شهید حاج قاسم سلیمانی و یارانش، رزمندگان شجاع نیروی هوافضای سپاه طی عملیاتی موفق به نام عملیات شهید سلیمانی، با رمز مقدس یا زهرا (س) با شلیک ده‌ها فروند موشک زمین به زمین، پایگاه اشغالی ارتش تروریستی و متجاوز آمر