یکشنبه , ۹ مهر ۱۴۰۲
صفحه اول » بین المللی » بی‌بی‌سی هیچ‌زمانی توضیح نداده چرا افراد خاصی را همیشه دعوت می‌کند و چرا برخی را بایکوت؟

بی‌بی‌سی هیچ‌زمانی توضیح نداده چرا افراد خاصی را همیشه دعوت می‌کند و چرا برخی را بایکوت؟

منافقین و شاه‌دوست‌ها در بی‌بی‌سی

رسانه دولتی انگلیس برای داغ کردن تنور براندازی در ایران، به تجمع چندنفره “گروهک تروریستی منافقین” و “سلطنت‌طلب‌ها” متوسل شد.

به گزارش مشرق، بی‌بی‌سی بعد از اعلام قیمت جدید بنزین با قطع برنامه‌های عادی خود به پخش ویژه‌برنامه‌هایی همراه با بازتاب تصاویر آشوب‌ها و تخریب اموال عمومی با اعلام ارقام نادرست از تلفات، دست به تحریک مخاطبانش برای آشوب می‌کرد.
دعوت از تجزیه‌طلبان و مخالفان تندرو که در این ایام در دستور کار بی‌بی‌سی قرار گرفته بود، موجب کنار رفتن چندباره نقاب بی‌طرفی این رسانه انگلیسی شد، گرچه بی‌بی‌سی مدعی می‌شود، صحبت‌های مهمان برنامه صرفا نظر مهمان است و نظر بی‌بی‌سی نیست!
اما بی‌بی‌سی هیچ‌زمانی توضیح نداده که اگر تحلیل‌های مهمان را تایید نمی‌کند، چرا آنها را دعوت می‌کند؟

چرا افراد خاصی را همیشه دعوت می‌کند و چرا برخی را بایکوت؟ و چرا برخی تحلیلگران هیچگاه جایی در بی‌بی‌سی ندارند!
بی‌بی‌سی که برای جمع کردن اپوزیسیون ایران تلاش می‌کرد  با سوار شدن بر اعتراضات بنزینی به آروزوی قدیمی خود “براندازی نظام ایران” برسد؛ به تجمع چند نفره حامیان گروهک تروریستی منافقین و سلطنت‌طلب‌ها متوسل شد!

گزارش بی‌بی‌سی از تجمع چند نفره گروهک تروریستی منافقین و سلطنت‌طلب‌ها

این در حالی است که اجتماع چندنفره عناصر ایران‌ستیز مقیم کانادا شامل سلطنت‌طلبان و گروهک تروریستی منافقین در حمایت از آشوبگران، در نهایت به خوددرگیری میان این دو گروه ختم شد!

جالب توجه است که عوامل رسانه‌ای و فعال اپوزیسیون که از ساماندهی یک تجمع کوچک عاجزند، رویای براندازی جمهوری اسلامی را در سر می‌پرورانند!

منبع: جام نیوز