یکشنبه , ۹ مهر ۱۴۰۲
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » دم خروس سیاست ابتر وزارت اطلاعات و وزارت ارتباطات و سپاه سایبری پاسداران و پلیس فتا برای شناسایی سرشبکه های داخلی با بستن اینترنت در ایران بیرون زد!

دم خروس سیاست ابتر وزارت اطلاعات و وزارت ارتباطات و سپاه سایبری پاسداران و پلیس فتا برای شناسایی سرشبکه های داخلی با بستن اینترنت در ایران بیرون زد!

به اعتراف مشرق، از روز گذشته به دلیل نقش‌آفرینی شبکه‌های اجتماعی در ایجاد التهاب، امکان دسترسی به آدرسهای اینترنتی غیرلوکال محدود شد؛ جالب اینکه فعالیت برخی کانالهای بعد از محدودیت اینترنت در داخل، متوقف یا محدودشد.

کانال‌های ضدانقلاب

به‌طور مشخص کانال‌های تلگرامی کلمه و فاکس نیوز از حدود ساعت ۲۱ دیشب تا این لحظه به‌روز نشده‌اند.

 

 پس از اختلال اینترنت در ایران فعالیت کانال فاکس نیوز تاکنون متوقف شده است

 پس از اختلال اینترنت در ایران فعالیت کانال کلمه تاکنون متوقف شده است

علی رغم اینکه فعالیت کانال‌هایی چون سحام نیوز، آژانس ایران خبر و جهان باستان تا ظهر امروز با اختلال مواجه شده بود، این کانال‌ها به طور همزمان بعد از ساعت ۱۹ فعالیت خود را از سر گرفتند.

به‌طور مشخص کانال‌های تلگرامی کلمه، فاکس نیوز  از حدود ساعت ۲۱ دیشب تا این لحظه به‌روز نشده‌اند.

پس از قطعی اینترنت در ایران فعالیت کانال حامی سلطنت طلبان متوقف شده است

فعالیت کانال مملکته نیز از ساعت ۲۱ دیشب تا ۳ بامداد امروز متوقف بود.کانال‌های سحام نیوز، راسویاب، آژانس ایران خبر و جهان باستان نیز که رویکرد کاملاً ضدنظام‌دارند از حوالی ظهر امروز تا نزدیک ساعت ۲۰ به‌روز نشدند و از روز گذشته تا ظهر امروز کمتر از ۴ مطلب منتشر کرده‌اند.

فعالیت کانال ضدانقلاب مملکته هم زمان با قطعی اینترنت در ایران متوقف شده و پس از هفت ساعت مجددا فعال شده است

این موضوع بدین معناست که ادمین این کانالها در داخل کشور هستند و لازم است وزارت ارتباطات و دستگاه امنیتی دولت با توجه به دسترسی به زیرساخت فوراً به این موضوع ورود کنند و با خاطیان برخورد نمایند.

منبع: دانا