یکشنبه , ۹ بهمن ۱۴۰۱
صفحه اول » بین المللی » وحشت رژیم ملاها در ایران و دست نشاندگانشان در عراق از ورود آرام اهل تسنن عراق به قیام یکپارچه شیعیان!

وحشت رژیم ملاها در ایران و دست نشاندگانشان در عراق از ورود آرام اهل تسنن عراق به قیام یکپارچه شیعیان!

خبرگزاری اطلاعاتی- امنیتی موسوم به تسنیم با اعتراف به حضور اهل تسنن عراقی در قیام شهرهای این کشور مینویسد: بعثی‌ها و جریان‌های انحرافی با حمایت و تحریک مستقیم برخی کشورهای غربی و عربی تلاش کرده اند تا تظاهرات مشروع شهروندان عراقی را از مسیر مسالمت آمیز خارج کرده و به خشونت کشانده و بر آن موج سواری کنند.

پیام مهم عراقی‌ها درباره بعثی‌ها+ تصویر

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، شهروندان عراقی از ابتدای اکتبر گذشته در اعتراض به وضعیت معیشتی و رفاهی و موضوع فساد تظاهرات خود را به شکل مسالمت آمیز آغاز کردند که دولت و پارلمان و از همه مهمتر مرجعیت عالی دینی بر مشروع بودن خواسته‌های مردم تاکید و بر ضرورت تلاش جدی برای برآورده شدن آنها  تاکید کرده‌اند.

بیشتر بخوانید

با این حال عناصر نفوذی که عموما بعثی‌های صدامی زخم خورده از نظام سیاسی جدید مبتنی بر مردمسالاری و نفی استبداد و دیکتاتوری و مشارکت همه طیف‌های مردم در قدرت است در کنار برخی عناصر منحرف داخلی با تحریک و حمایت مستقیم برخی طرف‌های غربی و عربی و صهیونیستی برای به خشونت کشاندن تظاهرات مسالمت آمیز و منحرف کردن مسیر مطالبات مشروع مردمی تلاش کردند و در این راه مسبب مشکلات و تلفات انسانی و خسارت‌های فراوان به اموال عمومی و خصوصی شدند.

با این حال شهروندان عراقی به شکل‌های مختلف بر مخالفت خود با بعثی‌های صدامی و تحرکات منفی و خشونت آفرین آنها تاکید کرده‌ اند که عکس زیر یکی از این نمونه‌هاست. با این  عنوان :« هرگز با بازگشت بعثی‌های مقبور تحت هیچ عنوانی موافقت نخواهیم کرد»

کشور عراق ,

انتهای پیام/