پنجشنبه , ۱۰ خرداد ۱۴۰۳
صفحه اول » فرق و ادیان » نعل وارونه زدن رسانه های وابسته به سرویسهای جاسوسی بیگانه مانند فرقه نیوز به پایگاه خبری مستقل و افشاگر”در تی وی” سند افتخاری برای “در تی وی ” است!!

نعل وارونه زدن رسانه های وابسته به سرویسهای جاسوسی بیگانه مانند فرقه نیوز به پایگاه خبری مستقل و افشاگر”در تی وی” سند افتخاری برای “در تی وی ” است!!

سایت تکفیری فرقه نیوز – رسانه مزدور وابسته به محافل نفوذی جاسوسی سرویسهای بیگانه در مراکز اطلاعات سپاه پاسداران –  برای پوشاندن چهره جنایتکار و دستهای خونالود اربابهای ضد ملی- ضداسلامی خود، دست به طرح ادعاهای مفتضح با استفاده از روش نعل وارونه زده و دروغهایی را به رسانه مستقل و افشاگر درتی وی وارد آورده است.

سایت تکفیری فرقه نیوز که ارتباطش با جاسوسهای بیگانه در قضیه سرکوب دراویش در شب اول اسفند سال نود و شش در خیابان گلستان هفتم بر مردم ایران و جهان افشاء گردید، برای لاپوشانی جنایاتی که به دست بسیج و نیروهای مسلح انجام دادند تا جاسوسهایشان بتوانند اسنادومدراک اتمی را به وزن نیم تن از شورآباد تهران به قلب تل آویو برسانند، نوای نفرت انگیز تازه ای را در بوق کرده و مینویسد:

حمایت از دراویش تندرو و اغتشاش گر توسط مدعیان صوفی گری! به راستی حمایت از اغتشاش گران و تندرو ها توسط این رسانه ها و شخصیت های معلوم الحال آن نشانگر چیست؟

 

به گزارش فرقه نیوز:حادثه تلخ و هولناک خیابان پاسداران و جنایات برخی از دراویش تندرو  هیچ گاه از حافظه ملت ایران پاک نخواهد شد. تامل برانگیز اینکه برخی از شخصیت ها و  رسانه ها که خود را طرفدار آزادی و انسانیت می دانند در همین حادثه به حمایت از دراویش تندرو و یکی از متهمان اصلی این پرونده به نام  محمد ثلاث  پرداختند.در این  میان  متاسفانه تلوزیون (در تی وی) وابسته به  سید مصطفی آزمایش به دفاع تمام قد از دراویش اغتشاش گر  و شخص محمد ثلاث پرداخت و ماهیت واقعی خود را نشان داد.این رسانه و سرکرده آن که ادعای پاسداری از حقوق بشر را در رسانه ها دارند سعی کردند تا این مساله را نقض حقوق بشر در ایران نشان دهند.

به راستی حمایت از اغتشاش گران و تندرو ها توسط این رسانه ها و شخصیت های معلوم الحال آن  نشانگر چیست؟