پنجشنبه , ۱۰ خرداد ۱۴۰۳
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » در حاشیه جدال آیت الله های کله گنده قمی، آخوندمختاری از آخوند رئیسی تقدیر کرد؟!!تقدیر رییس دانشگاه مذاهب اسلامی از رئیسی؟!!

در حاشیه جدال آیت الله های کله گنده قمی، آخوندمختاری از آخوند رئیسی تقدیر کرد؟!!تقدیر رییس دانشگاه مذاهب اسلامی از رئیسی؟!!

تقدیر رییس دانشگاه مذاهب اسلامی از رئیسی

 

دکتر محمد حسین مختاری ریاست دانشگاه مذاهب اسلامی در پیامی ضمن تقدیر از اقدام انقلابی “آیت الله رئیسی” در برخورد با مفاسد، آمادگی اساتید و دانشجویان شیعه و سنی دانشگاه مذاهب اسلامی در حمایت علمی و عملی از تحولات و اقدامات قوه قضائیه را اعلام نمود.

متن این پیام به شرح ذیل می باشد:

“حضرت آیت الله رئیسی دامت برکاته”
ریاست محترم قوه قضاییه

سلامٌ علیکم؛
انقلاب اسلامی در گام دوم خود نیازمند باز تعریف اصول و راهبردهای کلان خود در عرصه جهاد اقتصادی است و تحقق این مهم جز با همت و اراده‌ای راسخ و استمداد از خداوند متعال و برنامه‌ریزی عالمانه ممکن نخواهد بود.
اینجانب بر خود فرض می‌دانم تا ضمن تشکر فراوان از رویکرد جنابعالی در برخورد با فساد اقتصادی و برگزاری دادگاه‌های مبارزه با مفسدین دانه درشت اقتصادی، آمادگی اساتید و دانشجویان شیعه و سنی این دانشگاه در حمایت علمی و عملی از تحولات و اقدامات حضرتعالی را خدمتتان اعلام می‌دارم.
رجاء واثق دارم در پرتو عنایات اهل‌بیت علیهم‌السلام و رهبری داهیانه مقام معظم رهبری مدظله العالی این تحول اساسی می تواند زمینه تعالی و رشد همه جانبه نظام اقتصادی و پیشگیری از آسیب‌ها را فراهم آورد؛ان‌شاءالله

با آرزوی توفیق الهی
محمدحسین مختاری
رئیــس دانشگاه