یکشنبه , ۶ خرداد ۱۴۰۳
صفحه اول » بین المللی » حمایت مرکز همکاری احزاب کردستان از 14 امضاء کننده نامه به علی خامنه ای/

حمایت مرکز همکاری احزاب کردستان از 14 امضاء کننده نامه به علی خامنه ای/

بولتن نیوز/ اطلاعات سپاه – بسیج/ در مقاله ای زیر عنوان: ” ضد انقلاب هم حامی فتنه گران داخلی شد؛ حمایت مرکز همکاری گروهکهای تروریست کردی از 14 امضاء کننده نامه توهین آمیز به رهبری” هراس نظام را از پتانسیل خیزش مردم کردستان ابراز نمود!

امری که سفر دستپاچه ابراهیم رئیسی به کردستان و ملاقات با زندانیان بندهای سیاسی- امنیتی را توضیح میدهد!

بولتن نیوز/گروه بین الملل _ گروه دفاعی: مرکز موسوم به “همکاری احزاب کردستان ایران” دیروز پنجشنبه 24 مرداد 98 از بیانیه اهانت آمیز 14 فتنه گر داخلی بر علیه رهبر معظم انقلاب حمایت کردند.

مرکز موهوم همکاری احزاب کردستانی، در بیانیه‌ای حمایت خود را از بیانیه 14 فتنه گر داخلی و 14 امضاء کننده دیگر، برای تغییر قانون اساسی اعلام کردند.

 

حمایت مرکز همکاری گروهکهای تروریست کردی از 14 امضاء کننده نامه توهین آمیز به رهبری

به گزارش بولتن نیوز، مرکز همکاری احزاب کردستانی، متشکل از حزب دمکرات کردستان ایران (حدکا)، حزب دمکرات کردستان (حدک)، کومله انقلابی زحمتکشان کردستان ایران (کومله) و کومله زحمتکشان کردستان، روز پنجشنبه 24 مردادماه، در سیزدهمین نشست خود بر ضرورت گسترش فعالیت‌های مسلحانه در آینده نزدیک تاکید کردند.

این گروهکها همچنین تاکید کردند که راه حل سرنگونی جمهوری اسلامی فعالیت مسلحانه و ناامن کردن مناطق کردنشین ایران است، شعاری که بارها از سوی رژیم سعودی و امارات متحده عربی به عنوان اربابان اصلی گروهکهای ضد انقلاب در چند سال اخیر شنیده شده است.

این مرکز همچنین از طرفی بر فعالیت مسلحانه بر علیه جمهوری اسلامی ایران تاکید می کند و از طرفی نیز  بر طبل مذاکره با جمهوری اسلامی می کوبد!

این نوع بیانیه ها و اقدامات عجیب از سوی ضد انقلاب و حمایت آنها از نویسندگان نامه اخیر، نشان می دهد که تحرکات داخلی اخیر برخی ساده لوحان با هدایت خارج نشینان انجام می شود و متاسفانه این افراد در دام نوکران سرویس های جاسوسی گرفتار شده اند.

شایان ذکر است، مرکز همکاری احزاب کردستان ایران روز 30 دیماه 1396 با مشارکت پنج گروهک کردی تاسیس شد، اما در این میان برخی گروهکها به دلیل اختلافات سیاسی با سران گروهکها، از ادامه همکاری با این مرکز موهوم سرباز زدند و حاضر به همکاری با این مرکز نشدند.