دوشنبه , ۷ خرداد ۱۴۰۳
صفحه اول » بین المللی » رئیس سازمان پدافند غیرعامل:تحریم ظریف پایان دوران «دیپلماسی فریبنده» کاخ سفید/ آمریکا «پدر سانسور» جهان است

رئیس سازمان پدافند غیرعامل:تحریم ظریف پایان دوران «دیپلماسی فریبنده» کاخ سفید/ آمریکا «پدر سانسور» جهان است

پاسدار جلالی گفت: اقدام آمریکا در تحریم ظریف نشان داد آنها به دروغ مدعی آزادی بیان هستند و در عمل پدر سانسور و فیلترینگ جهانند.

به گزارش مشرق، پاسدار غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در خصوص تحریم وزیر امورخارجه ایران از سوی دولت آمریکا، گفت: امروز آن عده ای که معتقد بودند هنوز هم می شود با آمریکایی ها مذاکره کرد، باید  به این نتیجه برسند که اساسا آمریکا اعتقادی به مذاکره ندارد و درهای گفتگوی واقعی و به دور از فشار سیاسی-اقتصادی را بسته است.

سردار جلالی نمایه

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با بیان اینکه این اقدام آمریکایی ها در واقع اثبات حقانیت راهبرد سیاسی-دفاعی کشور است، گفت: تحریم ظریف پایان ادعای دیپلماسی است.وی با اشاره به اینکه هدف از تحریم ظریف، بایکوت کردن صدای جمهوری اسلامی در سطح جهان است، افزود: از روزی که دستگاه دیپلماسی ما الگوی انقلابی را در دستور کار خود قرار داده است منفور آمریکایی ها و محبوب قلب ملت های آزاده به ویژه در سطح منطقه شده است. ای کاش آنهایی که دم از دفاع آمریکا از آزادی بیان می زدند اقدام کاخ سفید در تحریم وزیر امور خارجه ایران را نیز در تاریخ ثبت کنند،  آمریکا با این اقدام نشان داد پدر فیلترینگ و سانسور جهان است!

سردار جلالی با تاکید بر اینکه نیروهای دفاعی و توان دیپلماتیک کشور همه در ذیل سیاست های راهبردی مقام معظم رهبری و در راستای تامین منافع ملی است، افزود: رفتار به دور از عقلانیت و شأن دیپلماتیک آمریکایی ها نشان از پایان کارزار فشار سیاسی بر ایران دارد. امروز معادلات در منطقه بر خلاف خواست استکبار و در راستای منافع ملت ها در پیش است، اگر به نصرت الهی ایمان داشته باشیم و پشت سر ولایت دست در دست هم دهیم پیروزی تاریخی ملت ایران بر استکبار جهانی و پایان همیشگی فشارها نزدیک است و همون چهار دهه گذشته محور مقاومت پیروز واقعی میدان خواهد بود.

منبع: فارس