سه شنبه , ۶ مهر ۱۴۰۰
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » واگنش رسانه های داخلی به رفتن مزدک میرزایی به تلویزیون ایران اینترنشنال/مزدک! چه مفت تمام شد !!!!!

واگنش رسانه های داخلی به رفتن مزدک میرزایی به تلویزیون ایران اینترنشنال/مزدک! چه مفت تمام شد !!!!!

وقتی مجری  تلویزیون خودش را حراج می کند!تور کردن یک گزارشگر معمولی فوتبال چه ارزشی دارد؟ مزدک خود را حراج کرد، حرفی باقی نمی ماند. مردک بیچاره! چه مفت تمام شد!

رفتن به شبکه ایران اینترنشنال ، این بار برای مزدک میرزایی
امروز اخبار عجیبی در خصوص مشغول شدن مزدک میرزایی در یکی از شبکه‌های خارجی منتشر شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ امروز اخبار عجیبی در این خصوص مطرح شد که مزدک میرزایی از این پس دیگر برای تلویزیون ایران کار نخواهد کرد و در یکی از شبکه های خارجی مشغول فعالیت خواهد شد. شبکه ای که اتفاقا چند روز پیش بحث حضور عادل فردوسی پور هم در آن مطرح شده بود. بحثی که البته خیلی زود پوچ و شایعه از آب درآمد. حالا به نظر وضعیت برای مزدک این طور نیست

میرزایی که بدون شک یکی از خوب های نسل جدید گزارشگری در تلویزیون ایران است، در حال حاضر همراه با خانواده اش خارج از ایران حضور دارد. طبق اعلام دوستان نزدیک میرزایی، او هنوز هم همراه با خانواده برای انجام یکسری امور کاری در کشور ترکیه حضور دارد. حالا نزدیکانش می گویند او واقعا رفته اما خودش چیزی را تائید نکرده است و جواب تلفن هایش را حتی به رفقای نزدیک رسانه ای نمی دهد.

چند وقت پیش بعد از اینکه پیمان یوسفی به دلیل یک اشتباه، یک ماه محروم شد، چنین شایعاتی در خصوص او شنیده می شد.

البته که بعدها در جریان یکی از برنامه های تلویزیونی، محبور شدند و با یوسفی ارتباط زنده برقرار کردند تا کذب بودن خبر پناهنده شدن او به یکی از شبکه های خارجی اثبات شود. دقیقا شبیه به همان چیزی که الان برای مزدک اتفاق افتاده را آنها می خواستند برای مزدک تکرار کنند اما این مجری و گزارشگر پاسخگوی شان نیست تا شایعات جدی تر از قبل شود.

مزدک! چه مفت تمام شدمحمد ایمانی تحلیلگر مسائل سیاسی در یادداشت پیش رو که به بهانه رفتن مزدک میرزایی به تلویزیون ایران اینترنشنال نگاشته شده، آورده است: این که شبکه ای چنان آبرومند (!)، یک گزارشگر معمولی فوتبال را وسوسه و تور کنند، چه ارزشی دارد؟ اما وقتی خود را حراج کرد، حرفی باقی نمی ماند. مردک بیچاره!

 

به گزارش بولتن نیوز، متن این یادداشت به شرح زیر است:

 

تلویزیون ایران اینتر نشنال، شبکه ای آلوده به پول خون چکان آل سعود است. زمانی معروف شد (!) که در ماجرای جنایت علیه کودکان و زنان در اهواز، بلافاصله با سردسته تروریست های الاحوازیه مصاحبه کرد و او را تحویل گرفت. چنین کاری، یک رسوایی تمام عیار برای هر رسانه ای است.

 

مزدک! چه مفت تمام شد

 

این شبکه ماهواره ای اردیبشهت 1396 راه اندازی شد؛ هنگامی که بن سلمان ولیعهد سعودی هنوز تنش داغ بود و لاف می زد که ایران را به میدان جنگ تبدیل می کند. سهامدار اصلی شبکه، عادل عبدالکریم سعودی است که برخی همکاران سابق BBC، VOA و شبکه من و تو را به خدمت گرفته است.

 

یکی از مدیران آن، علی اصغر رمضان پور است. مهره حقیری که در دولت اصلاحات (خاتمی) معاون وزیر ارشاد بود. این شبکه عمدتا گروههای تجزیه طلب، تروریستی و منافقین و تروریست را پوشش می دهد و هدفش دامن زدن به اقدامات تجزیه طلبانه و تروریستی است.

 

برخی بازیگران و مجریان، قبلا هم توسط رادیو فردا و «من و تو» و VOA و… خام شدند اما ظرف مدتی کوتاه پشیمان شدند و برای بازگشت التماس کردند.

 

گرگ اینها محمد حسینی مجری لوده ای بود که پس از چند اجرای طنز، دچار توهم شد و در آن طرف آب، قیافه آدم جدی و سرکرده اپوزیسیون به خود گرفت!

 

او جنبش متوهم ری استارت راه انداخت و به آسیاب بادی حمله کرد؛ اما جناب دون کیشوت، ظرف یک سال اخیر دچار به هم ریختگی شدید روانی شده و برای بازگشت به کشور واسطه می تراشد و التماس می کند.

 

این که شبکه ای چنان آبرومند (!)، یک گزارشگر معمولی فوتبال را وسوسه و تور کنند، چه ارزشی دارد؟ البته دریغ مان می آید که کسی با وجود دیدن آن همه خباثت سعودی ها و شبکه وابسته به آنها، خود را به همان ها بفروشد.

 

اما وقتی خود را حراج کرد، حرفی باقی نمی ماند. مردک بیچاره! چه مفت تمام شد!

 

انتهای پیام/#