جمعه , ۲۶ شهریور ۱۴۰۰
صفحه اول » بین المللی » دروغهای شاخداری که اختراع آنها فقط از خبرگزاری دروغپراکن موسوم به فارس نیوز ساخته است!

دروغهای شاخداری که اختراع آنها فقط از خبرگزاری دروغپراکن موسوم به فارس نیوز ساخته است!

بخش تبلیغات و پروپاگاندای سپاه پاسداران در خبرگزاری فارس نیوز با طرح یک ادعای خبری بدون ارائه منابع موثق خبری نوشت: “سفر سرکرده گروهک تروریستی منافقین به تل‌آویو برای دیدار با نتانیاهو”! به گفته ناظران بین المللی پس از برگزاری سلسله ای از تظاهرات ایرانیان در خیابنهای کشورهای اروپایی و آمریکا – که توسط هواداران سازمان مجاهدین برپا شده بود- سپاه پاسداران و رسانه های حاکمیت ملاها در ایران نیاز به راه اندازی کارناوالهای وهمی وآکنده از دروغ دارند. به همین دلیل است که خبرگزاری فارس در ادامه نوشته است:

«مریم رجوی» سرکرده گروهک تروریستی منافقین در سفری محرمانه به تل‌آویو با هدف تشدید اقدامات علیه ایران، با مقامات این رژیم دیدار و گفت‌وگو کرد.

سفر سرکرده گروهک تروریستی منافقین به تل‌آویو برای دیدار با نتانیاهو

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، یک دیپلمات فرانسوی مقیم اسرائیل، از سفر مهم «مریم رجوی» سرکرده گروهک تروریستی منافقین به سرزمین‌های اشغالی با هدف دیدار با «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر این رژیم و رئیس سازمان جاسوسی موساد خبر داد.

“پییر کوشار” که از دیپلمات‌های سفارت فرانسه در سرزمین‌های اشغالی است با تأیید این خبر، جزئیاتی از آن را طی یک رشته‌توییت منتشر کرد.

“رودی جولیانی” شهردار سابق نیویورک و وکیل فعلی «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا که در هفته جاری مهمان ویژه “مریم رجوی” در تیرانا پایتخت آلبانی بود، نقش اصلی را در هماهنگی و انجام این سفر داشته است.

کوشار فاش کرده است: «این سفر که با وساطت جولیانی و با  هماهنگی «بواز رادکین» سفیر اسرائیل در آلبانی انجام شده است، ارتباط مستقیم با همکاری بین سازمان مجاهدین خلق و سازمان اطلاعاتی اسرائیل (موساد) دارد.»

وی در ادامه توییت‌های خود اعلام کرده است: «به نظر من مریم رجوی، طبعاً با رئیس موساد و  شخص نتانیاهو دیدار می‌کند.»

این دیپلمات فرانسوی در پایان نوشت: «سفر مریم رجوی از تیرانا به تل‌آویو بدون اطلاع پاریس در حالی که پناهندگی از دولت فرانسه دارد، موجب تعجب من و همکارانم شده است.»

کوشار همچنین تأکید کرد: «همکاران من در سفارت [فرانسه در اسرائیل] عقیده دارند که بین موساد و سازمان مجاهدین خلق، روابط نزدیکی برای جاسوسی از ایران وجود دارد.»

پایگاه خبری مصری تایم نیز با اشاره به سفر مریم رجوی به تل‌آویو نوشت: «نتانیاهو چند روز قبل وعده داده بود تا اسناد جدیدی از فعالیت‌های هسته‌ای ایران را افشاء کند.»

گروهک تروریستی منافقین از چند دهه قبل با رژیم صهیونیستی و به‌ویژه سازمان جاسوسی موساد، ارتباطات تنگاتنگی دارد و در زمینه جاسوسی و ترور در ایران، به این رژیم خدمات ارائه می‌کند.

انتهای پیام