جمعه , ۲ مهر ۱۴۰۰
صفحه اول » فرهنگ » شهروند پنسیلوانیایی تصویری از یک یوفوی درخشان قرمز رنگ را که در نیمه شب در آسمان در حال مانور بود تهیه کرد.

شهروند پنسیلوانیایی تصویری از یک یوفوی درخشان قرمز رنگ را که در نیمه شب در آسمان در حال مانور بود تهیه کرد.

ویدئویی که به تازگی منتشر شده است مانور یک یوفوی درخشان قرمز رنگ را در آسمان دهکده ” هولتوود ” واقع در ایالت پنسیلوانیای آمریکا به تصویر می‌کشد. یک شاهد عینی با تلفن همراه خود تصویری از این یوفوی درخشان را که در نیمه شب در آسمان در حال مانور بود تهیه کرد.

در این ویدئو مشاهده می‌شود این یوفو در حالی که با سرعت در آسمان در حال حرکت است تغییر مسیر می‌دهد. پس از زوم بیشتر دوربین این یوفو شبیه به یک توپ قرمز رنگ آتشین در آسمان به نظر می‌رسد.

انتشار این ویدئو با واکنش اسکات سی وارینگ، یوفوشناس مطرح همراه بود. او نیز با یک کپشن طولانی این ویدئو را در وبلاگ جدید خود به اشتراک گذاشت. اسکات در کپشن این ویدئو نوشت: ” این یوفو بر فراز دهکده‌ای که تنها ۹۷ نفر جمعیت دارد دیده شد. گفته می‌شود این یوفو‌ها در مناطقی ظاهر می‌شوند که جمعیت کمتری دارد تا موجب ترس و وحشت مردم نشوند. این یوفو که شبیه به یک شعله آتش است در این ویدئو با سرعت حرکت می‌کند. شاید تصور شود که این یک فانوس چینی است، اما اولا اکنون زمان فستیوال فانوس‌ها نیست و دوم آنکه فانوس‌های چینی بیشتر دراز هستند تا پهن. سوم آنکه فانوس ها، چون با نیروی باد حرکت می‌کنند حرکت کندی دارند، اما این یوفو با سرعت زیادی حرکت می‌کند. چهارم آنکه این یوفو در انتها مسیر خود را تغییر می‌دهد و به سمت راست حرکت می‌کند. فانوس‌های چینی با حرکت باد مستقیما حرکت می‌کنند.

ضمنا شکل این یوفو شبیه به یوفو‌هایی است که پیشتر بار‌ها مشاهده شده است. این مدل یوفو پیشتر بر فراز ایالت کلرادوی آمریکا دیده شده است. همچنین مشابه این یوفو پیشتر بر فراز معبدی در فلسطین اشغالی در سال ۲۰۱۱ دیده شد که در حالی که بر بالای معبد شناور بود ناگهان به آسمان شلیک و ناپدید شد.