سه شنبه , ۸ خرداد ۱۴۰۳
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » ادعای پوچ و پوشالی وزیر ارتباطات به اقدام ‌گوگل در حذف ‌نرم‌افزارها از گوشی کاربران ایرانی:به زودی پاسخ متناسب ‌می‌دهیم؟!!!

ادعای پوچ و پوشالی وزیر ارتباطات به اقدام ‌گوگل در حذف ‌نرم‌افزارها از گوشی کاربران ایرانی:به زودی پاسخ متناسب ‌می‌دهیم؟!!!

گروه استان‌ها ـ وزیر ارتباطات با بیان اینکه اقدامات اخیر آمریکا و شرکت‌های آمریکایی به بهانه‌های مختلف از جنس تروریسیم سایبری است، گفت: پاسخ متناسب با این اقدامات داده می‌شود.

واکنش وزیر ارتباطات به اقدام ‌گوگل در حذف ‌نرم‌افزارها از گوشی کاربران ایرانی/به زودی پاسخ متناسب ‌می‌دهیم

محمدجواد آذری‌جهرمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمان، با اشاره به اقدام اخیر شرکت گوگل در حذف تعدادی از نرم‌افزارها از گوشی کاربران ایرانی اظهار داشت: اقدام شرکت آمریکا و اقداماتی از این دست که با فشار دولت آمریکا بوده قبلا هم انجام شده است.وی با اشاره به اینکه این اقدامات در گذشته برای نرم‌افزارهای دیگر ایرانی شبیه نظام بانکی کشور و نظام حمل و نقل کشور هم انجام شده است گفت: کارهایی که از سه چهار ماه گذشته ابتدا شرکت اپل آغاز کرد و بعد دیگر شرکت‌ها در همین راستاست. وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه اقدامات اخیر آمریکا و شرکت‌های آمریکایی به بهانه‌های مختلف از جنس تروریسیم سایبری است افزود: در این رابطه اظهار نظر کردیم و ابتکار عمل‌هایی ارائه شده به محض آنکه تصویب و ابلاغ شود پاسخ متناسب با این اقدامات داده می‌شود.