سه شنبه , ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » برخورد هلی‌کوپتر با اتوبوس گردشگران!سقوط یک بالگرد مرزبانی در ارومیه!سقوط مرگبار بالگرد اورژانس در شهرکرد!

برخورد هلی‌کوپتر با اتوبوس گردشگران!سقوط یک بالگرد مرزبانی در ارومیه!سقوط مرگبار بالگرد اورژانس در شهرکرد!

بالگرد اورژانس ۱۱۵ پیش از ظهر دوشنبه در اثر برخورد با یک دکل برق در منطقه سرتشنیز شهرستان کیار از توابع استان چهارمحال و بختیاری سقوط کرد.

به گزارش مشرق، بر اثر سقوط این بالگرد که برای مأموریت به روستای دهدلی و نجات جان یک مادر باردار از فرودگاه شهرکرد اعزام شد هر ۵ سرنشین این بالگرد شامل ۲ تکنسین اورژانس مرکز استان، ۲ خلبان و یک مهندس پرواز جان خود را از دست دادند.

بالگرد

یک منبع مطلع در مرزبانی آذربایجان غربی از سقوط یک بالگرد در ارومیه امروز چهارشنبه خبر داد.

به گزارش مشرق، بر اساس اعلام منابع محلی امروز یک فروند بالگرد متعلق به مرزبانی آذربایجان غربی در ارومیه سقوط کرد.یک منبع مطلع در مرزبانی آذربایجان غربی خبر سقوط بالگرد متعلق به این نیرو در ارومیه را تأیید کرد ولی بیان جزئیات دقیق را به زمان دیگری موکول کرد.

مرزبانی آذربایجان غربی اعلام کرد: حوالی ساعت ۱۱ صبح امروز مورخ ۲۱ فروردین یک فروند بالگرد ۲۱۴ مرزبانی در منطقه مرزی دالامپر ارومیه حین جابه جایی نیروها دچار سانحه شد.

بر اساس اعلام این مرزبانی تا کنون شهادت یک نفر و مجروحیت ۳ نفر دیگر تأیید شده است.

منبع: مهر

یک هلی کوپتر آموزشی به هنگام فرود با اتوبوس گردشگری شهر هنگ کنگ برخورد کرد، در این حادثه دو سرنشین هلی کوپتر و راننده اتوبوس زخمی شدند. این اتوبوس به هنگام برخورد خالی از مسافران گردشگری بود.