شنبه , ۷ خرداد ۱۴۰۱
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » توضیح قانع کننده!! جواد کریمی قدوسی درباره جزئیات بیخبری وزیرامورخارجه ملاها و سایر اعضای این وزارتخانه درباره سفر بشاراسد به تهران!

توضیح قانع کننده!! جواد کریمی قدوسی درباره جزئیات بیخبری وزیرامورخارجه ملاها و سایر اعضای این وزارتخانه درباره سفر بشاراسد به تهران!

اما چرا؟…

بهرام قاسمی سخنگوی وزارتخارجه : واقعیت تلخی است اما اذعان میکنیم که آقای محمدجوادظریف از سفر بشار اسد به تهران و برنامه ریزی برای دیدار با علی خامنه ای و حسن روحانی خبر نداشت؛ و این بی‌اطلاعی تا پایان سفر حفظ شد!

محمد جواد ظریف وزیر خارجه جمهوری اسلامی و قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

یک هفته پس از کناره گیری رسوایی برانگیز جواد ظریف – در اوج روند گفتگو با فدریکا موگرینی- و گمانه‌زنی‌ها درباره دلایل آن، سخنگوی وزارت خارجه تایید کرد که اقدام آقای ظریف واکنشی به سفر رهبر سوریه بدون اطلاع وزارت خارجه بوده است.به گزارش خبرگزاری ایسنا در روز سه‌شنبه، ۱۴ اسفندماه، به نقل از بهرام قاسمی گفت: «تعداد محدودی به‌جز وزیر امور خارجه می‌توانستند از آن اطلاع داشته باشند و وزارت امور خارجه در هیچ سطحی از آن اطلاع نداشت و این بی‌اطلاعی تا پایان سفر حفظ شد.»در نخستین اظهار نظر پس از استعفای ناگهانی، محمدجواد ظریف صبح سه‌شنبه، هفتم اسفندماه، ابراز امیدواری کرد که این اقدامش «تلنگری» باشد و وزارت خارجه را به «جایگاه قانونی‌اش» بازگرداند.یک روز بعد، در ادامه واکنش‌ها به استعفای آقای ظریف، صبح چهارشنبه، هشتم اسفندماه، فرمانده سپاه قدس هم با هدف دلجویی از وزیر خارجه ایران به میدان آمد. به گفته قاسم سلیمانی، برای غیبت آقای ظریف در دیدار با بشار اسد «تعمدی» در کار نبوده است.

دلایل  عجیب کریمی قدوسی در مورد ضرورت پنهانکاری سیاست خارجی نظام از وزارتخارجه!: همه مدیران جاسوس اجانب هستند!

به گزارش سایت تابناک کریمی قدوسی در ادعایی عجیب در توییتر خود نوشت: نهاد‌های امنیتی نبایستی سفر بشار اسد رابه اطلاع رئیس جمهورو وزیرامورخارجه میرساندند. اگراین دقت بعمل نمی‌آمد چه بساهواپیما حامل بشاراسد درسفر به تهران و برگشت به دمشق مورد حمله آمریکا و رژیم صهیونیستی واقع می شد و قطعا اطلاعات مداری و حفظ و حراست ازاسرار هیچ ناراحتی و استعفایی را برنمی‌تابد.

۱. در شرایطی که جاسوس سیا (جیسون رضاییان) آنقدر به آقای روحانی نزدیک می‌شود که طعم آدامس او را هم باخبر است.

۲. در شرایطی که جاسوس MI ۶ با مسئول ارتباطات ریاست جمهوری و پسر خواهر آقای روحانی تماس تلفنی برقرار می‌کند.

۳. در شرایطی که جاسوس انگلیس و آمریکا، دری اصفهانی که محکومیت قطعی دارد؛ نبض مذاکرات هسته‌ای در حوزه تحریم پولی و بانکی را با حمایت شخص آقای ظریف به دست می‌گیرد…

۴. در شرایطی که نزارزاکا جاسوس محکوم شده آمریکایی با معاون زنان ریاست جمهوری، خانم ملاوردی و برای اجرای پروژه استحاله فرهنگی خانواده ایرانی ارتباط برقرار می‌کند…

۵. در شرایطی که جاسوسانی زبده در پوشش فعال محیط زیست همچون سیدامامی و ده نفر دیگر با حمایت اداری معاونین رییس جمهور خانم ابتکار و آقای آشنا، سخت مشغول سرقت و جاسوسی اطلاعات و اسرار کشور هستند… .

۶. در شرایطی که کاوه مدنی دوتابعیتی جاسوس در حوزه آبی کشور باحمایت دیگر معاون محترم ریاست جمهوری، عیسی کلانتری سمت گرفته و بعد از برملا شدن چهره واقعی‌اش او را از کشور فراری میدهند.

نهاد‌های امنیتی نبایستی سفر بشار اسد رابه اطلاع رئیس جمهورو وزیرامورخارجه میرساندند. اگراین دقت بعمل نمی‌آمد چه بساهواپیما حامل بشاراسد درسفر به تهران و برگشت به دمشق موردحمله آمریکاورژیم صهیونیستی واقع می شد. وقطعا اطلاعات مداری وحفظ وحراست ازاسرار هیچ ناراحتی و استعفایی رابرنمی‌تابد.