یکشنبه , ۱ خرداد ۱۴۰۱
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » رئیس حوزه علمیه کاشان: آیت الله محمدتقی مدنی در حادثه تصادف محور کاشان – برزک فوت کرد

رئیس حوزه علمیه کاشان: آیت الله محمدتقی مدنی در حادثه تصادف محور کاشان – برزک فوت کرد

 

کاشان – رئیس حوزه علمیه کاشان گفت: آیت الله محمدتقی مدنی، فرزند عالم ربانی و موسس یکی از قدیمی‌ترین حوزه علمیه در کاشان بعد از ظهر امروز در حادثه تصادف برزک – کاشان جان خود را از دست داد.

حجت الاسلام منصور فرجی در گفت و گو با خبرنگار مهر، ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت حضرت زهرا (س) اظهار داشت: آیت الله محمدتقی مدنی، فرزند عالم ربانی و موسس یکی از قدیمی ترین حوزه های علمیه کاشان بعد از ظهر امروز در حادثه رانندگی برزک – کاشان جان خود را از دست داد.

وی ضمن عرض تسلیت به جامعه روحانیت مخصوصا جامعه روحانیون کاشان و شاگردان درس و بحث آیت الله مدنی افزود:  آیت الله محمدتقی مدنی سال های زیادی را به تربیت طلبه مشغول بودند و شاگردان زیادی را تربیت کردند، ایشان و پدر بزرگوارشان حق بزرگی بر گردن ما دارند.

رئیس حوزه علمیه کاشان با بیان اینکه در حادثه تصادف امروز سه نفر جان خود را از دست دادند، ابراز داشت: زمان تشییع و ختم پیکر مرحوم آیت الله محمدتقی مدنی متعاقبا اعلام می شود.

حال مصدومان حادثه نسبتا وخیم اعلام شده است

همچنین رئیس اورژانس کاشان در گفت و گو با خبرنگار مهر  در ارتباط با این حادثه با بیان اینکه  محل دقیق این  تصادف بعد از روستای بارونق در جاده کاشان به برزک بوده است، ابراز داشت: متاسفانه در این حادثه سه نفر شامل دو مرد و یک نوزاد دختر به علت شدت جراحات وارده جان خود را در لحظات اولیه حادثه از دست دادند.

وی با بیان اینکه حال مصدومان حادثه محور کاشان برزک نسبتا وخیم گزارش شده است، گفت: علت حادثه توسط کارشناسان مربوطه در حال بررسی است.

گفتنی است امروز در ساعت ۱۴:۳۸ امروز شنبه تصادفی در محور برزک کاشان رخ داد که سه کشته بر جای گذاشت و ۶ نفر نیز مصدوم شدند.