سه شنبه , ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱
صفحه اول » فرهنگ » مستند «راه طی شده» روایتی از افکار و اندیشه‌های مهندس بازرگان که در سال 1397 به کارگردانی علی ملاقلی‌پور و تهیه کنندگی محمدامین نوروزی تولید شده است.

مستند «راه طی شده» روایتی از افکار و اندیشه‌های مهندس بازرگان که در سال 1397 به کارگردانی علی ملاقلی‌پور و تهیه کنندگی محمدامین نوروزی تولید شده است.

آغاز نام نویسی اکران‌ مستند”راه طی شده”
نام نویسی اکران‌های سراسری مستند “راه طی شده” از طریق سایت عماریار آغاز شد.

به گزارش سرویس فرهنگی و اجتماعی خبرگزاری رسا، نام نویسی اکران‌های سراسری مستند «راه طی شده» از طریق سایت عماریار آغاز شد.

بر اساس این گزارش مستند «راه طی شده» روایتی از افکار و اندیشه‌های مهندس بازرگان، نهضت آزادی و منافقین ابتدای انقلاب می‌باشد که در سال 1397 به کارگردانی علی ملاقلی‌پور و تهیه کنندگی محمدامین نوروزی تولید شده است.

این مستند روایتی 88 دقیقه‌ای از افکار و اندیشه‌های « مهندس مهدی بازرگان» به عنوان روشنفکر ملی و مذهبی، سیاستمدار و نخست وزیر دولت موقت سال 57 در ایرانِ می‌باشد.

نام این مستند که با عنوان « راه طی شده» تولید شده است، برگرفته از عنوان یکی از مهمترین کتاب‌های مهدی بازرگان با همین نام می‌باشد.

گفتنی است، علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 42795910 021 تماس گرفته و برای ثبت نام اکران‌های سراسری به اینجا مراجعه کنند./۸۷۶/ت۳۰۳/س