سه شنبه , ۳ خرداد ۱۴۰۱
صفحه اول » فرق و ادیان » روایت طالب زاده از نکات برنامه «راز»/

روایت طالب زاده از نکات برنامه «راز»/

 

نادر طالب‌زاده مستندساز و مجری با اشاره به برنامه «راز» که در پرس‌تی‌وی تولید می‌شود گفت این برنامه نکات تازه‌ای برای مخاطب جهانی دارد.

به گزارش مشرق، نادر طالب‌زاده مستندساز، پژوهشگر و مجری درباره برنامه‌های خود در تلویزیون عنوان کرد: این روزها برنامه‌ای با نام «راز» در پرس‌تی‌وی دارم که می‌توان گفت نسخه انگلیسی برنامه «راز» است که پیش از این در شبکه چهار تولید و پخش می‌شد.

وی درباره مخاطب این برنامه و ویژگی‌های آن بیان کرد: من همیشه دوست داشتم نکاتی را برای جامعه بین‌المللی بیان کنم که در این برنامه برای مخاطبان جهانی بیان می‌کنم، من همیشه برای ایرانیان حرف زده‌ام و می‌خواستم حرف‌هایی را برای این مخاطبان جهانی بگویم که تا به حال کسی برایشان نگفته است.

طالب‌زاده در پایان توضیح داد: پخش برنامه «راز» در پرس‌تی‌وی به تازگی آغاز شده و فعلا ادامه خواهد داشت. همچنین برنامه «عصر» را هم در شبکه افق دارم.

برنامه «راز» جمعه ها ساعت ۱۸ به وقت تهران به مدت ۲۵ دقیقه از شبکه پرس تی وی پخش می شود.

منبع: مهر

بررسی سفر رهبر جنبش مسلمانان آمریکا به ایران در تلویزیون؛
مسلمانان آمریکا سوژه «عصر» طالب‌زاده شد

نادر طالب‌زاده در جدیدترین برنامه تلویزیونی «عصر» به مسئله مسلمانان آمریکا می‌پردازد.

به گزارش مشرق، هفته گذشته لویس فراخان رهبر جنبش امت اسلام آمریکا به ایران سفر کرد. او در تهران با مسئولان کشور دیدار کرد، در دانشگاه تهران سخنرانی کرد و در شبکه پرس تی‌وی نشست خبری برگزار کرد. او از سیاست‌های آمریکا، ترامپ و تحریم‌ها انتقاد کرد و گفت اگر ماشه جنگ کشیده شود، پایان آمریکا رقم می‌خورد. سفر این فعال مدنی به ایران انتقادات گسترده‌ای در آمریکا به همراه داشت تا جایی که پسر ارشد رئیس‌جمهور ترامپ را هم وادار به واکنش کرد.

فواد ایزدی استاد دانشگاه تهران و کارشناس مسائل بین‌الملل مهمان برنامه این هفته عصر است تا درباره جنبش امت اسلام آمریکا و حواشی حضور لویس فراخان در ایران صحبت کند. او در این برنامه نگاهی به فعالیت‌های جنبش در آمریکا دارد و راه‌های ارتباط مسلمانان دنیا با مسلمانان آمریکا را بررسی می‌کند.

برنامه تلویزیونی عصر با اجرای نادر طالب زاده پنجشنبه ها ساعت 21 از شبکه افق و جمعه ها بعد از خبر 14 از شبکه یک پخش می‌شود.