یکشنبه , ۲۸ شهریور ۱۴۰۰
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » ادعای نوظهور “اطلاعات سپاه پاسداران”: یک جریان داعشی در میان شیعه افراطی در حال تکوین است. با استفاده از فرقه سازی توسط انگلیس و آمریکا و استکبار ضد نظام ولایت فقیه!!

ادعای نوظهور “اطلاعات سپاه پاسداران”: یک جریان داعشی در میان شیعه افراطی در حال تکوین است. با استفاده از فرقه سازی توسط انگلیس و آمریکا و استکبار ضد نظام ولایت فقیه!!

به گزارش فرقه نیوز،  سرهنگ پاسدار علی نیک یاد فرمانده سپاه ناحیه تربت حیدریه ادعاکرد: دشمنان به تازگی با توسل به فرقه سازی در صدد ساختن داعش شیعی هستند !
پاسدار بسیجی- اطلاعاتی در ادامه این ادعای پوچ خود در سخنانی در مراسمی که توسط سازمان بسیج خراسان زیر عنوان ” یادواره ۱۴ شهید والامقام روستای بوری آباد تربت حیدریه” برپا شده بود اظهار کرد:
دشمن سه راهبرد فشارروانی، فشار اقتصادی  و فشار سیاسی را علیه  نظام ولایت فقیه در دستور کار دارد.

در راهبرد فشار روانی دشمن با توسل به تمامی رسانه‌های خود و مزدورانش در منطقه در جهت ناامید کردن مردم از نظام مقدس اسلامی به دروغ پردازی و عملیان روانی می‌پردازد

در راهبرد فشار اقتصادی در تلاش است که بتواند مردم را در مقابل نظام قرار داده وبا هم درگیر نماید
در راهبرد فشار سیاسی با عناوین مختلف از جمله تحریم‌های گوناگون، برجام ونخریدن نفت ایران در صدد فشار ولطمه به انقلاب بر آمده است ودر این را تمامی توان خود را به کار گرفته است.
بعضی از جوانان کشور که دوران پهلوی را درک نکرده اند با تبلیغات رسانه‌ای دشمن اقدام به تعریف از شاه وتطهیردوران طاغوت می‌کنند این همان هدف دشمن است که القا نماید نظام ما توان حل مشکلات را ندارد. وهمان زمان شاه اوضاع بسیار خوب بود.
یکی دیگر از اهداف دشمن در جهت مقابله با نظام ولایت فقیه فرقه سازی در جهت تحریف شیعه (یعنی همان ایدئولوژی ولایت فقیه)بوده است.  یک نمونه‌ی آن فرقه‌ی یمانی است که با استفاده از اعتقادات خودمان علیه خودمان استفاده می‌کنند.
پاسدار مزبور در ادامه ادعاهای خودش  اضافه کرد: فرقه‌ی یمانی که همان داعش در لباس یمانی است توسط استکبار با اجیر نمودن فردی بنام احمد الحسن در سال ۲۰۰۳ بوجودآمده ودر سال ۲۰۰۸ قیام خود را علنی می‌نماید واعلام می‌دارد هرکسی به ما بپیوندد شیعه‌ی واقعی است وهرکس منکر ما شود کافر است.
فرمانده سپاه در ناحیه تربت حیدریه همچنین تصریح کرد: فرقه‌ی مذکورنظام  ولایت فقیه را قبول ندارند و این نظام -به گفته او “اسلامی”(!!)- را “طاغوت” می‌نامد.
سرهنگ علی نیک یاد مدعی شد که اعضای دستگیر شده این گروه “طبق اعترافات خودشان در حال تهیه‌ی سلاح برای مبارزه با شیعه (یعنی نظام ولایت فقیه حاکم بر ایران” هستند؟!!

وی در پایان گفت: تنها راه مبارزه با راهبردهای عملیاتی دشمن این است که تابع امر ولایت فقیه باشیم وباصبر واستقامت با الگو گرفتن از زمان پیامبر اسلام (ص) وائمه اطهار (علیهم السلام) بتوانیم بر مشکلات فائق آمده واهداف دشمن مستکبر را نقش بر آب نماییم.

منبع: خبرگزاری بسیج