شنبه , ۱۳ خرداد ۱۴۰۲
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » استاندار کرمانشاه نسبت به اخبار ناظر بر اصابت “موشکهای نقطه زن موسوم به ذوالفقار” به چند نقطه در استان کرمانشاه واکنش نشان داد و مدعی شد: “سقوط موشک سپاه در کرمانشاه کذب است ! مطلقا چنین اتفاقی رخ نداده!”

استاندار کرمانشاه نسبت به اخبار ناظر بر اصابت “موشکهای نقطه زن موسوم به ذوالفقار” به چند نقطه در استان کرمانشاه واکنش نشان داد و مدعی شد: “سقوط موشک سپاه در کرمانشاه کذب است ! مطلقا چنین اتفاقی رخ نداده!”

استاندار کرمانشاه – که احتمالا یکی از کارشناسان ارشد فن “موشک شناسی” در نظام ولایت فقیه به شمار میرود- سقوط یکی از موشک‌های سپاه در حمله شب گذشته به داعش (!!) واقع در ناحیه معروف به البوکمال در خاک سوریه راکه هیچ ارتباطی به داعش ندارد و در اختیار ارتش آزاد سوریه میباشد- ، در نقطه‌ای از این استان را رد کرد. هوشنگ بازوند، درباره اینکه گویا تصاویری از آتش‌سوزی در این منطقه منتشر شده است، گفت: خیر؛ مطلقاً اتفاقی در این منطقه رخ نداده است.

به گزارش «انتخاب»، شب گذشته نیروی هوافضای سپاه، با حمله موشکی به مقر سرکردگان حملات تروریستی اهواز در شرق فرات، تعدادی از تروریست‌ها را به هلاکت رساند.

همزمان با انتشار این خبر، برخی در فضای مجازی مدعی شدند، یکی از موشک‌ها در نقطه‌ای در استان کرمانشاه سقوط کرده است.

هوشنگ بازوند، استاندار کرمانشاه در گفت‌و‌گو با ایرنا این ادعا را تکذیب کرده است.

وی درباره اینکه گویا تصاویری از آتش‌سوزی در این منطقه منتشر شده است، گفت: خیر؛ مطلقاً اتفاقی در این منطقه رخ نداده است.