یکشنبه , ۷ خرداد ۱۴۰۲
صفحه اول » فرق و ادیان » ایستاده در انتهای بن بست: بن بست وجودندارد؟!!!!!!!!!!!!!!!

ایستاده در انتهای بن بست: بن بست وجودندارد؟!!!!!!!!!!!!!!!

صد وچهل‌ و هشتمین شماره از نشریه خط حزب‌الله با عنوان بن‌بست وجود ندارد منتشر شد.

به گزارش خبرگزاری رسا، به‌ مناسبت هفته دولت ع.خامنه ای روز چهارشنبه با رئیس‌جمهور و اعضای هیئت دولت دیدار کرد. در این دیدار رهبر انقلاب در سه محور راه‌کارهایی را برای حل مشکلات کشور مطرح کرد. به‌همین جهت نشریه خط حزب‌الله در سخن هفته این شماره خود با عنوان «بن‌بست وجود ندارد» به این سه محور پرداخته است.

 در بخشی از متن چنین می‌خوانیم: از نظر رهبر (ع.خامنه ای)، «وظیفه‌ی دولت، مدیریت اقتصادی است.» این مدیریت اقتصادی اما دارای ارکانی است که دو رکن مهم آن، یکی «باز کردن میدان برای فعالان سالمِ اقتصادی و جوانان مبتکر و پرتلاش و برطرف کردن موانع و بهبود فضای کسب‌وکار» است و دیگری «بستن منافذ فساد و برخورد با مفسد». اولی موجب شکوفایی و رونق اقتصادی و ایجاد شغل خواهد شد و دومی، ضمن برخورد با مفسدین اقتصادی، به سرمایه‌گذاران اقتصادی، پیام امنیت و ثبات و آرامش فضای کسب و کار را خواهد داد.

گزارش هفته این شماره نیز با عنوان «چرا مذاکره با آمریکا نه؟» به چرایی این سؤال که در روزهای اخیر در فضای رسانه‌ای مورد بحث قرار گرفته، پرداخته است.

 همچنین ع.خامنه ای در دیدار شاعران مذهبی‌سرا که در تاریخ ۹۵/۱۲/۵ انجام شد، به‌مناسبت شعر شاعر آئینی، آقای جعفر عباسی، چند دقیقه‌ای درباره‌ی ویژگی کتاب الغدیر، و کار بزرگی که علامه‌ی امینی انجام دادند، حرفهایی زد که خط حزب‌الله برای اولین بار، آن را منتشر کرد. اطلاع‌نگاشت این شماره نیز با عنوان «از دولت حمایت می‌کنم اما چک سفید امضاء به کسی نمی‌دهم» با توجه به هفته دولت به حرفهای ع.خامنه ای در رابطه با دولت‌ها پرداخته است.

زندگی بی‌شادی و لبخند زندگی دوزخی است، اسلام چنین انسان‌هایی پرورش می‌دهد، امروز این دعا مستجاب شده است، خودتان را ضعیف نشمرید، زندگی باید با کفاف و راحت بگذرد نه پر خرج و مسرفانه و… عناوین بخش‌های دیگر نشریه‌ی خط حزب‌الله است که مخاطبین گرامی می‌‌توانند با مراجعه به نشریه، این مطالب را مورد مطالعه قرار دهند.

صدوچهل‌وهشتمین شماره‌ی خط حزب‌الله به روح پرفتوح شهید آیت‌الله علی قدوسی تقدیم شده‌ است.