چهارشنبه , ۱۷ خرداد ۱۴۰۲
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » آتش سوزی در ساختمان اتحادیه کاغذ و مقوای تهران

آتش سوزی در ساختمان اتحادیه کاغذ و مقوای تهران

 نایب رئیس اول اتحادیه کاغذ و مقوای تهران از آتش سوزی در ساختمان اتحادیه خبرداد و گفت: علت حادثه اتصال سیم‌های برق در سوپرمارکت واقع در طبقه پایین دفتر، عنوان شده است.

جوان‌آنلاین: احمد شریفان نایب رئیس اول اتحادیه کاغذ و مقوای تهران در خصوص آتش‌سوزی در دفتر اتحادیه در خیابان ظهیرالاسلام اظهار داشت: در طبقه پایین دفتر اتحادیه در خیابان ظهیرالاسلام سوپرمارکتی قرار دارد که سهل‌انگاری کوچکی در این مغازه موجب حریق در ساختمان شد.

وی در ادامه با بیان اینکه اتصالی سیم برق یخچال‌های این سوپرمارکت باعث حریق شد، افزود: به این دلیل که دفتر اتحادیه در طبقه فوقانی این سوپرمارکت قرار دارد، آتش از آنجا آغاز و به طبقه دوم سرایت می‌کند، رسیدن آتش به دفتر اتحادیه موجب می‌شود اتاقی که مخصوص رایانه‌های اتحادیه و بخشی که مربوط به پذیرش بود طعمه حریق شود.

به گفته نایب رئیس اتحادیه کاغذ و مقوای تهران، وجود مصنوعات کاغذی و کامپیوتر‌ها آتش را شعله‌ور می‌کند، بنابراین بخشی از دفتر در آتش می‌سوزد، این حادثه هیچگونه تلفات جانی نداشته چرا که آتش سوزی ساعت ۵:۳۰ صبح آغاز شده است و همکاران اتحادیه اغلب از ساعت ۹ صبح در دفتر حاضر می‌شوند.

شریفان در پاسخ به این سوال که دلیل اصلی آتش سوزی اتصال سیم‌های یخچال‌ها بوده عنوان کرد: در گزارش پلیس و آتش نشانی اتصال گزارش شده، اما برآوردی از خسارت ندارم.

وی درباره آتش گرفتن رایانه‌های اتحادیه که حاوی اطلاعات اعضا هم بود توضیح داد: در اتاق مدیریت و هیات رئیسه بایگانی جداگانه‌ای از اطلاعات داریم که خوشبخانه این اطلاعات سالم است و آتش به این اتاق سرایت نکرده است. در حالیکه دو اتاق ورودی در طعمه حریق شد.

منبع: فارس