چهارشنبه , ۱۷ خرداد ۱۴۰۲
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » اطلاعیه پلیس درباره خبر بازداشت دختر نوجوان اینستاگرامی: فرد موردنظر همان روز آزاد شد/ فیلم پخش شده، متعلق به خانم یاد‌شده نیست و صدای گریه از جای دیگری روی تصویر گذاشته شده

اطلاعیه پلیس درباره خبر بازداشت دختر نوجوان اینستاگرامی: فرد موردنظر همان روز آزاد شد/ فیلم پخش شده، متعلق به خانم یاد‌شده نیست و صدای گریه از جای دیگری روی تصویر گذاشته شده

چندی پیش فیلم‌هایی در فضای مجازی منتشر شد مبنی بر برخورد امنیتی و بازداشت، ضرب و جرح و گریه دختری که در فضای مجازی ویدئوهایی را از خود منتشر کرده بود.مرکز اطلاع‌رسانی پلیس اعلام کرد: فرد مورد نظر مبتنی بر دستور مقام قضایی و در خواست‌های مردمی احضار و بعد از ابراز ندامت، در همان روز بلافاصله رها شد و به هیچ‌وجه بازداشت نشده بود.

 

مرکز اطلاع‌رسانی پلیس توضیحاتی را درخصوص فیلم منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر برخورد امنیتی و بازداشت، ضرب و جرح و گریه دختری که در فضای مجازی ویدئوهایی را از خود منتشر کرده بود، ارائه کرد.

چندی پیش فیلم‌هایی در فضای مجازی منتشر شد مبنی بر برخورد امنیتی و بازداشت، ضرب و جرح و گریه دختری که در فضای مجازی ویدئوهایی را از خود منتشر کرده بود.

مرکز اطلاع‌رسانی پلیس در همین رابطه اعلام کرد: فیلم پخش شده در شبکه‌های اجتماعی متعلق به خانم یاد‌شده نیست و صدای گریه از جای دیگری روی تصویر گذاشته شده است. فرد مورد نظر مبتنی بر دستور مقام قضایی و در خواست‌های مردمی احضار و بعد از ابراز ندامت، در همان روز بلافاصله رها شد و به هیچ‌وجه بازداشت نشده بود.

منبع: ایلنا