سه شنبه , ۳۰ شهریور ۱۴۰۰
صفحه اول » بین المللی » مسدود شدن صفحات حزب الله در فیسبوک و توییتر!

مسدود شدن صفحات حزب الله در فیسبوک و توییتر!

 

فیسبوک و توییتر بدون اعلام قبلی، صفحات گروه رسانه‌ای “الإعلام الحربی وابسته به حزب الله را مسدود کردند.

به گزارش مشرق به نقل از سانا، گروه رسانه‌ای الاعلام‌الحربی وابسته به حزب الله لبنان امروز اعلام کرد که فیسبوک و توییتر بدون اعلام قبلی صفحات این گروه را بسته‌اند.

این گروه رسانه‌ای در بیانیه‌ای اعلام کرد: بعد از نقش مهمی که رسانه‌های مرکزی نظامی در جبهه‌های مختلف ایفا کردند، فیسبوک و توییتر در راستای هجمات خود علیه رسانه‌های مقاومت، صفحات ما را بدون اعلام قبلی مسدود کردند.

در حالی که فیسبوک و توییتر هیچ واکنشی به این خبر نشان نداده‌اند، رسانه‌های صهیونیستی از مسدود شدن صفحات حزب‌الله ابراز خوشحالی کردند.

کانال ۱۰ تلویزیون رژیم صهیونیستی به نقل از “گلعاد آردان” وزیر امنیت داخلی این رژیم اعلام کرد: امیدوارم که فیسبوک و توییتر به این تصمیم خود که می‌بایست مدت‌ها قبل اتخاذ می‌شد پایبند باشند و باید این تصمیم در مورد سایر سایت‌های مشابه هم انجام شود.

از سوی دیگر روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارونوت نوشت که تصمیم فیسبوک و توییتر بعد از دریافت نامه‌ای از آردان این کار را انجام داده‌اند.

بر اساس این گزارش، آردان در این نامه فیسبوک و توییتر را تهدید کرده بود که اگر صفحات گروه رسانه جنگی حزب الله را مسدود نکنند، با اقدامات جنایی در فلسطین اشغالی روبه رو خواهند شد.