جمعه , ۱ تیر ۱۴۰۳
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » با شرکت الکساندر ولادیمیر دوگین از روسیه- در صف اول، نادر طالب زاده و باند بیسوادهای جیره خوار ابراهیم رئیسی (ابرام دراکولا) و احمدعلم الهدا (آیت الله سوفیالورن) نمایش جدیدی توسط “استالینیستهای ضدغرب” درباره “تروریسم غربی” به مدت سه روز در مشهدرضوی راه اندازی شد!

با شرکت الکساندر ولادیمیر دوگین از روسیه- در صف اول، نادر طالب زاده و باند بیسوادهای جیره خوار ابراهیم رئیسی (ابرام دراکولا) و احمدعلم الهدا (آیت الله سوفیالورن) نمایش جدیدی توسط “استالینیستهای ضدغرب” درباره “تروریسم غربی” به مدت سه روز در مشهدرضوی راه اندازی شد!

ششمین کنفرانس بین‌المللی “افق نو” در مشهد راه افتاد!!

  • ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۷  کلیه اطلاعات تکمیلی در این آدرس قابل دسترسی است:   http://newhorizon.ir/fa/tag/%D9%85%D8%B4%D9%87%D8%AF/

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد، ششمین کنفرانس بین‌المللی افق نو با حضور اندیشمندانی از سراسر جهان در مشهدمقدس آغاز شد.

این همایش به مدت سه روز در مشهد به بحث و بررسی در مورد وضعیت تروریسم غربی و همچنین عدم آزادی بیان در رسانه‌های غربی می‌پردازند.

مشهد| ششمین کنفرانس بین‌المللی افق نو در مشهدمقدس آغاز به‌کار کرد

حدود 60 اندیشمند ؟؟؟!!!! از سراسر دنیا در این همایش حضور دارند و مسائل روز دنیا به‌ویژه خروج آمریکا از برجام نیز در مدت برگزاری این همایش به صورت ویژه مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

ششمین کنفرانس بین‌المللی افق نو با عنوان «قدس، پایتخت ‏همیشگی فلسطین» 22 الی 24 اردیبهشت در مشهد مقدس در حال برگزاری است و میهمان کنفرانس که شامل شخصیت‌های سیاسی (نمایندگان سابق و فعلی اتحادیه اروپایی و نماینده فعلی پارلمان یکی از کشورهای اروپایی)، نظامی (سرهنگ سابق جنگ روانی ارتش آمریکا و کارشناس ارشد سابقِ سیاست‌های امنیتی دفتر وزیر دفاع آمریکا)، امنیتی (افسر سابق اطلاعات نظامی سی.آی.ای)، چهره‌های آکادمیک، رسانه‌ای، هنرمندان و فعالین ضد جنگ هستند.

ششمین کنفرانس بین‌المللی افق نو پیش از ظهر امروز در مشهد آغاز به‌کار کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، در حالی ششمین کنفرانس بین‌المللی افق نو پیش از ظهر امروز در هتل الغدیر مشهد آغاز به‌کار کرد که تا دوشنبه ادامه دارد.

دبیر ششمین کنفرانس بین‌المللی افق نو در این مراسم گفت: ما با فیلمسازان مختلف جمع می‌شویم و این همایش برای کانال‌های رسانه‌ای ایران مهم است.

نادر طالب‌زاده با اشاره به اینکه مراتب تقدیر و تشکر خود را از رسانه‌های ایران اعلام می‌کنم، افزود: برگزاری این همایش همراه با موانع متعددی بود، خوشحالم در نهایت این همایش در شهر فوق‌العاده مشهد که سابقه معنویت زیادی دارد، برگزار شد.

مجری و کارشناس سیاسی تلویزیون تصریح کرد: امیدوارم، این همایش فراتر از مرزهای ایران انعکاس پیدا کند، مهمانان این مراسم برخلاف سیاه‌نمایی‌های که در مورد ایران وجود داشته است، متوجه می‌شوند، وضعیت موجود این کشور با آنچه که در رسانه‌های آنها انعکاس یافته، متفاوت است.

طالب‌زاده خاطرنشان کرد: شما از کشورهای مختلف در کنار هم جمع شدید و اگرچه در گذشته مقاله‌های هم را خواندید، اما اکنون به‌صورت حضوری می‌توانید روحی و معنوی ارتباط برقرار کنید.