دوشنبه , ۲۸ خرداد ۱۴۰۳
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » آخوندکی موسوم به غضنفرآبادی رئیس دادگاه های به اصطلاح “انقلاب” استان تهران: “آغاز محاکمه اعضای فرقه دراویش گنابادی” در دادگاه انقلاب!

آخوندکی موسوم به غضنفرآبادی رئیس دادگاه های به اصطلاح “انقلاب” استان تهران: “آغاز محاکمه اعضای فرقه دراویش گنابادی” در دادگاه انقلاب!

در یک نمایش مسخره جدید، و در ادامه شوی ضدامنیتی پردیس سینمایی کورش،   رئیس کل محاکم انقلاب تهران با اشاره به آغاز محاکمه دراویش گنابادی در شعبه ۱۵ و ۲۶ دادگاه انقلاب مدعی شد: اتهامات دراویش امنیتی است؟؟!!
پاسداران

به گزارش مشرق، موسی غضنفرآبادی رئیس کل محاکم انقلاب تهران با اعلام این خبر گفت: پرونده بیش از 70 نفر از اعضای فرقه دروایش گنابادی به دادگاه انقلاب آمده و تعیین شعبه شده است.برای رسیدگی به این پرونده‌ها فعلا دو شعبه 15 و 26 دادگاه انقلاب تعیین شده اند و پرونده‌ها به این شعب ارجاع شده است.

رئیس کل محاکم انقلاب تهران تصریح کرد: در آینده شاید تعداد شعب رسیدگی کننده به این پرونده‌ها افزایش یابد اما فعلا همین دو شعبه اختصاص یافته است.

اتهامات این افراد استخراج شده از متن پرونده‌ها و قید شده در کیفرخواست‌ها از سوی دادستانی تهران مسائل امنیتی تشخیص داده شده است.