سه شنبه , ۲۶ تیر ۱۴۰۳
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » سال‌هاست که فوتبال ما درگیر جادوگر است! مدیریت کشورمان هم همینطور…!!

سال‌هاست که فوتبال ما درگیر جادوگر است! مدیریت کشورمان هم همینطور…!!

رهبری‌فرد: کاپیتان اسبق تیم فوتبال پرسپولیس تهران و مدافع اسبق تیم ملی فوتبال ایران گفت: دیگر فوتبال در کشورمان از بعد ورزشی‌اش خارج‌شده و تنها بعد تجارتش نمایان است و این موضوع به‌هیچ‌وجه زیبنده نیست.

بهروز رهبری‌فرد در گفتگو با ایسنا، در خصوص مصاحبه جنجالی‌اش در خصوص برخی تخلف‌ها در زمان عضویتش در تیم استیل‌آذین با بیان اینکه یرخی حاشیه‌ها باید در فوتبال باشد و گرنه این رشته جذابیتی ندارد، افزود: برخی حواشی می‌تواند حتی به کمک فوتبال بیاید، اما  متأسفانه بسیاری افراد انتقادپذیر نبوده و به همین دلیل بسیاری از مشکلات باقی می‌ماند و برطرف نمی‌شود.اگر انتقادپذیری خود را بالاتر ببریم، بسیاری از مشکلات راحت‌تر حل می‌شود، سال‌های سال است درگیر جادوگر، خرید داور و بازیکن هستیم و همه هم می‌دانند، اما تا کسی در این خصوص اظهارنظر می‌کند طوری مقابلش جبهه می‌گیرند که انگار تا حالا چنین چیزی نبوده است.این موضوعات در فوتبال وجود دارد و باید فوتبال کشورمان را درست کنیم، زیرا در این رشته ورزشی باید خانواده‌ها فرزندانشان را با فراغ بال به سویش بفرستند، اما کاری کرده‌اند که دیگر فوتبال از بعد ورزشی‌اش خارج‌شده و تنها بعد تجارتش نمایان است و این موضوع به‌هیچ‌وجه زیبنده نیست. گفته‌هایم به‌هیچ‌وجه حاشیه نیست بلکه حقیقت باید روزی بالاخره به فوتبال‌مان کمک می‌کند،  نباید سریع مقابل انتقادات جبهه گرفت و از مقابل آن در رفت و انکار کرد، انتقاد بسیاری از مواقع سازنده است و می‌تواند به کمک توسعه و پیشرفت فوتبال بیاید.

وی در خصوص سفر به بندرعباس و حضور در دیدار پیشکسوتان هرمزگان و شهدای چوار ایلام، اظهار کرد: افتخار می‌کنم با بازیکنان ایلامی همبازی شدم و فوتبالیست‌های چوار بسیار مظلومانه در زمین فوتبال شهید شدند و وظیفه تمامی ایرانیان است که دل خانواده‌های آنان را شاد کنیم.حضور در این دیدار و همبازی شدن با پیشکسوتان قدیمی فوتبال ایران برایم لذت‌بخش بود،  بسیار خوشحالم که پس از سال‌ها در بندرعباس حاضر شدم و با مردم خونگرم این شهر تجدیددیداری داشتم.

به گزارش ایسنا، رهبری فرد اخیرا هم در مصاحبه‌ای اعلام کرده بود که استیل آذین در آن سال همه را خرید. از گلر شموشک گرفته تا دفاع تراکتورسازی همه را خریدیم. خود هدایتی و پروین می‌دانند که چه کاری کردند”.