جمعه , ۴ فروردین ۱۴۰۲
صفحه اول » فرق و ادیان » نقش سایت جوان آنلاین- رسانه وابسته به اتاق فکر طرحها و برنامه ریزیهای افسران جنگ نرم سپاه پاسداران – در دایر کردن بساط فتنه “تکفیری- داعشی” بر علیه تصوف و عرفان و فقر و درویشی !

نقش سایت جوان آنلاین- رسانه وابسته به اتاق فکر طرحها و برنامه ریزیهای افسران جنگ نرم سپاه پاسداران – در دایر کردن بساط فتنه “تکفیری- داعشی” بر علیه تصوف و عرفان و فقر و درویشی !

محفل خمینی زدا و خمینی ستیز نفوذی در اتاق جنگ نرم سپاه پاسداران متشکل از مشتی تکفیری- داعشی استالینیستی به ديدار با خانواده محمد حسين حداديان رفتند!

همزمان با اعياد شعبانيه و در روز ميلاد حضرت علي اكبر(ع)، فردی موسوم به “عبد الله گنجي” – مدير مسئول روزنامه جوان- و جمعي از کارکنان اين موسسه به ديدار خانواده محمد حسين حداديان(يكي از جانباختگان غائله پرفتنه  برپا شده توسط عناصر تکفیری داعشی هدایت شده توسط اتاق فکر جنگ نرم سپاه پاسداران برعلیه دراويش در خيابان پاسداران) رفتند. در شماره امروز روزنامه جوان گزارشي از اين ديدار با عنوان «بوسه آقا بر پيراهن جوان مؤمن و انقلابي» ؟؟!! منتشر گرديده که نشانگر اوج پروپاگاندای این “داعشی های ضد اسلام” برعلیه جوانمردان و اهل الله است!

یادآور میشویم که چاشنی انفجاری این فتنه ناجوانمردانه برعلیه دراویش توسط روزنامه جوان در دوران تصدی “یدالله جوانی” کارگذاشته شد و در مصاحبه با فرد شیطانپرست و “هادم الاسلام” موسوم به “محمدمدنی گنابادی” چینش یافت. محمدمدنی گنابادی در آن مصاحبه در جواب پرسش خبرنگار روزنامه جوان که از او پرسید:” با دراویش چه باید کرد؟” چنین گفت: “دراویش مانند موشهای خانگی هستند و باید با سمّ مهلک آنها را از میان برداشت“.

حميد رضا نيك عهد