شنبه , ۱۲ فروردین ۱۴۰۲
صفحه اول » دستهبندی نشده » خشم رسانه های پروپاگانداچی دستگاه های اطلاعاتی -ضدامنیتی ولایت فقیه از ضربه فنی شدن کچ کارهای رژیم ایران در مصاف با کچ کارهای کشورهای دیگر در رینگ کشتی کچ سعودی!

خشم رسانه های پروپاگانداچی دستگاه های اطلاعاتی -ضدامنیتی ولایت فقیه از ضربه فنی شدن کچ کارهای رژیم ایران در مصاف با کچ کارهای کشورهای دیگر در رینگ کشتی کچ سعودی!

به گزارش ایلنا، اقدام باورنکردنی دو ایرانی در مسابقات کشتی کج عربستان اکنون به سوژه اصلی رسانه‌ها تبدیل شده است.

اصلاحات در عربستان اکنون باعث شده تا آنها در حرکتی زشت و غیرقابل باور به پرچم ایران توهین کرده و مایه شرمساری بزرگی را شکل دهند.

در شرایطی که ایران در مسابقات کشتی کج فعالیت رسمی ندارد، صدر اخبار روز گذشته اختصاص به حضور دو کشتی‌گیر ایرانی‌الاصل در مسابقات عربستان جنجالی شد. در این کلیپ احمقانه و جنجالی آریا و خسرو داوری، دو کشتی‌کج کار ایرانی مقیم آمریکا برای چهار حریف عربستانی قرار گرفتند. ناصر از مکه، حسین از مدینه، منصور از ریاض و فیصل از جده و البته با لباس شخصی!

در این نمایش جنجالی و زشت کشتی‌کج کاران ایرانی در قبال دریافت پول مقابل حریفان یک بازنده صرف محسوب شدند و نکته عجیب این است که در ابتدای این نمایش مضحک خود را شیر ایرانی معرفی کردند و مقابل حریف دست و پا بسته و شکست خورده رینگ را ترک کردند.

نمایش پرچم ایران در گوشه رینگ در شرایطی که این دو مزدور به هیچ عنوان نماینده ایران محسوب نمی‌شدند و تنها در قبال خودفروشی و دریافت پول این شکست را متحمل شدند، اکنون غرور ایرانی‌ها را جریحه‌دار کرده و ورزش‌دوستان در انتظار اقدام و بیانیه دندان شکن وزارت ورزش و البته وزارت خارجه در قبال این حرکت زشت عربستانی‌ها هستند. شکست تحقیرآمیز و عجیب این دو کشتی‌کج کار ایرانی البته کاملا مشخص است که یک سناریو از قبل نوشته و اجرا شده است تا رسانه های سعودی بتوانند از این اتفاق سوءاستفاده کرده و بگویند ورزشکاران ایرانی را تحقیر کردند.

میزبانی عربستانی‌ها با انتقادات زیادی از سوی علاقه مندان به کشتی کچ در سراسر جهان مواجه شده و این نمایش زشت علیه ایران هم اقدام عجیبی بود که در طول این رقابت ها رخ داد.

باید دید مسئولان ورزش ایران به این مساله واکنش نشان می دهند یا با توجه به نداشتن فعالیت کشتی کچ در ایران اهمیتی به این موضوع نخواهند داد.

مسابقه مضحک و غیراخلاقی عربستان علیه ایران