دوشنبه , ۲۶ مهر ۱۴۰۰
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » بازیگردانی “سازمان بسیج” و هیات مداحان موسوم به” النصر بالرعب حزب اللهی ” برعلیه دراویش مظلوم صلحجو!

بازیگردانی “سازمان بسیج” و هیات مداحان موسوم به” النصر بالرعب حزب اللهی ” برعلیه دراویش مظلوم صلحجو!

 محمدحسین حدادیان یکی از بسیجیانی بود که در جریان اغتشاشات برپا شده توسط لباس شخصیهای جنایتکار گروه النصر بالرعب حزب اللهی برعلیه دراویش صلحجو در خیابان پاسداران به شهادت رسید. در این حادثه که عده‌ای از دراویش گنابادی در اعتراض به بازداشت یک پیرمرد هفتاد ساله ، در مقابل کلانتری تجمع مسالمت آمیز کرده بودند توسط نیروهای ناشناس لباس شخصی به طرز وحشیانه ای به خاک و خون کشیده شدند و این تجمع به آشوب کشیده شد. تعدادی از بسیجیان دلاور، بیخبر از همه جا برای مقابله با آنها و بازگرداندن آرامش به کمک مأموران نیروی انتظامی آمدند. در نهایت چند تن از اعضای نیروی انتظامی و بسیج به شهادت رسیدند که شهید محمدحسین حدادیان یکی از آنها بود.

به نقل از گزارشی از باشگاه خبرنگاران؛ محسن حججی از جهادگران و فعالان فرهنگی کشور در عملیاتی نزدیک مرز سوریه با عراق به اسارت گروهک تروریستی داعش درآمد و پس از دو روز در شانزدهم مردادماه ۱۳۹۶، در اقدامی ددمنشانه، دشمن سر از تن او جدا کرد و او را به شهادت رساند. این شهید ۲۵ ساله مدافع حرم اهل نجف آباد اصفهان بود که از او فرزندی دو ساله به یادگار مانده است.

خانواده شهید محسن حججی در روز شنبه بر سر مزار شهید محمد حسین حدادیان، شهید مصطفی احمدی روشن و شهید امیر سیاوشی در امامزاده علی اکبر علیه السلام چیذر حاضر شدند و همچنین در منزل شهید محمدحسین حدادیان نیز حضور یافتند که در ادامه تصاویر آن را مشاهده می‌کنید.

حججی

حججی

حججی

حججی

حججی

حججی

حججی

حججی

حججی

حججی

به نقل از کانال تلگرام 598

مزار شهید مظلوم نیروی انتظامی در فتنه  هیات النصر بالرعب حزب اللهی برعلیه دراویش مظلوم و صلحجو در تهران، محمدعلی بایرامی

به کانال هیات رزمندگان اسلام بپیوندید   

؟؟؟؟!!!!