یکشنبه , ۶ فروردین ۱۴۰۲
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » توسط “سرپرست دادگاه‌های کیفری یک استان تهران” ارسال پرونده راننده اتوبوس خیابان پاسداران به دیوان عالی کشور تکذیب شد!

توسط “سرپرست دادگاه‌های کیفری یک استان تهران” ارسال پرونده راننده اتوبوس خیابان پاسداران به دیوان عالی کشور تکذیب شد!

 پرونده آقای درویش محمدیاور ثلاث هنوز به دیوانعالی کشور ارسال نشده است!

در حالی که هفته گذشته رسانه‌ها از قول سرپرست دادگاه‌های کیفری یک استان تهران اعلام کردند پرونده محمدرضا ثلاث متهم به قتل سه مأمور نیروی انتظامی به دیوان عالی کشور ارسال شده،سرپرست دادگاه‌های کیفری یک استان تهران این موضوع را تکذیب کرد و گفت که فعلاً پرونده به دیوان عالی نرفته است.

  • ۲۰ فروردين ۱۳۹۷ – ۰۰:۱۱
تکذیب ارسال پرونده راننده اتوبوس خیابان پاسداران به دیوان عالی کشور

محسن افتخاری در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی خبرگزاری تسنیم با اعلام این خبر گفت که متهم پرونده عامل قتل سه مأمور نیروی انتظامی در حادثه خیابان پاسداران به حکم دادگاه مبنی بر قصاص، اعتراض و لایحه اعتراضی خود را ارائه کرده اما هنوز پرونده به دیوان عالی کشور ارسال نشده است.سرپرست دادگاه‌های کیفری یک استان تهران گفت که احتمالاً تا اواخر هفته جاری پرونده به دیوان عالی کشور به‌عنوان مرجع تجدیدنظر ارسال می‌شود.

 

به دستور نهادهای امنیتی شعبه نهم دادگاه کیفری یک استان تهران -که از این پرونده جنایتکارانه و سراسر پوشالی  به‌عنوان یکی از کاملترین پرونده‌های قضایی یاد میکند- دوشنبه 28 اسفند جاری حکم متهم این پرونده را صادر و وی را به قصاص محکوم کرد.

انتهای پیام/*