یکشنبه , ۲۵ مهر ۱۴۰۰
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » ادعاهای پوشالی اتاق خالی از فکر افسران جنگ نرم قرارگاه پدافند سایبری سپاه پاسداران برعلیه افشاگریهای رسواکننده “آمدنیوز”!

ادعاهای پوشالی اتاق خالی از فکر افسران جنگ نرم قرارگاه پدافند سایبری سپاه پاسداران برعلیه افشاگریهای رسواکننده “آمدنیوز”!

سایت کذایی موسوم به مشرق نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران ادعایی مضحک مطرح کرده و در مقاله ای زیرعنوان “افشای دروغ جدید آمدنیوز در مورد مدافعان حرم   +فیلم ”  سعی در ماستمالی کثافتکاریهای “مدافعان ارسالی بشارالاسد” درسوریه نمود!!

 آمدنیوز

به گزارش مشرق، کانال معاند و ضدانقلاب آمدنیوز بار دیگر در بستر پیام‌رسان تلگرام دست به دروغ‌پراکنی و جعل خبر زده است. پیام‌رسان تلگرام در کنار تمامی معایب ریز و درشتی که دارد، شبکه اجتماعی محسوب می‌شود که تقریبا هیچ نظارتی بر آن صورت نمی‌گیرد؛ همین امر باعث شده که رسانه‌های معاند از جمله کانال ضد انقلابی آمدنیوز که دروغگویی‌ها و جعل خبرهای آن برای همگان آشکار شده است، در این پیام‌رسان به شایعه پراکنی بپردازد.

بیشتر بخوانید:

دریافتی «روح الله زم» از مراکز داخلی برای پروژه‌های سفارشی

یکی از دروغ‌های اخیر شبکه‌های معاند و ضدانقلاب از جمله کانال تلگرامی آمدنیوز، شایعه پردازی پیرامون مدافعان حرم بود. این کانال، ویدئوی جشن شعائین مسیحیان (به مناسبت لحظه ورود حضرت عیسی به قدس) در رستوران «قصر النرجس» که برای حمایت از پیروزی‌های اخیر ارتش سوریه مشغول شادی هستند را به عنوان حضور مدافعین حرم در دیسکوهای سوریه معرفی کرده بود.

اما ویدئویی که در ادامه مشاهده می‌کنید، از این دروغ بزرگ آمدنیوز پرده برمی‌دارد و بار دیگر جعل خبر این کانال معاند را افشا می‌کند.

دانلود

منبع: باشگاه خبرنگاران