دوشنبه , ۷ فروردین ۱۴۰۲
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » خطیب فحاش نماز جمعه سیاسی تهران : «این روزها اراجیف زیادی از جوانک ناپخته سعودی به گوش می‌رسد،»

خطیب فحاش نماز جمعه سیاسی تهران : «این روزها اراجیف زیادی از جوانک ناپخته سعودی به گوش می‌رسد،»

خطیب نماز جمعه سیاسی امروز پایتخت گفت: حزب الله در جنگ گذشته خود با رژیم صهیونیستی با موشک‌های ۷۰ کیلومتری خود تل‌‌آویو را تبدیل شهر اشباح کرد.

آخوندک احمد خاتمی خطیب نماز جمعه سیاسی این هفته تهران گفت: فلسطینی‌ها راهپیمایی حق بازگشت انجام دادند اما صهیونیست‌ها آنها را به گلوله بستند که تاکنون 20 نفر کشته و بیش از هزار نفر مجروح شدند.

گزیده سخنان خطیب پرخاشگر و فحاش این هفته نماز جمعه سیاسی تهران را به نقل از خبرگزاری سپاه پاسداران – تسنیم- وابسته به نهادهای امنیتی- اطلاعاتی می‌خوانیم:

 • خونخواری در ذات رژیم صهیونیستی است، گویا این جنایتکاران تا زمانی که خونخواری نکنند نئشه نمی‌شوند، جواب این رژیم جز با زور نیست.
 • باید از مبارزان فلسطینی و مقاومت حمایت کرد، افزود: جز زبان زور و زبان مقاومت، زبان دیگری جواب صهیونیست‌ها را نمی‌دهد.
 • در حدود 70 سال اشغال فلسطین مذاکرات و نشست‌های فراوانی صورت گرفته، نه تنها این نشست‌ها و گفت‌وگوها از آوارگی این آوارگان نکاسته است، بلکه بر آن افزوده و سبب شده رژیم صهیونیستی جری تر شود. در این مقطع سخن گفتن با این رژیم فریب‌کار نه تنها خطای استراتژیک است بلکه یک خیانت بزرگ است.
 • جهان اسلام نسبت به کشتار فلسطینیان از سوی رژیم صهیونیستی واکنش نشان دهد، غیرت مسلمانی و عربی اقتضاء می‌کند که کشورهای مسلمان در برابر رژیم صهیونیستی واکنش نشان دهند و کشورهای به اصطلاح عربی نیز نباید سکوت کنند، سکوت آنها خیانت به قرآن است.
 • آنچه در این بین مورد تعجب است این است که برخی از مفتی‌های دین‌فروش در عربستان تظاهرات در دفاع از غزه را بدعت و حرام دانستند و سخنگوی رژیم صهیونیستی نیز به استقبال این کلام رفته است اما قرآن در این باره می‌گوید این حرکت آنها ضداسلامی است و باید از این مفتی‌ها پرسید آیا شما دین دارید؟ چرا در برابر جنایات رژیم صهیونیستی سکوت کرده‌اید؟ چرا از مظلومان حمایت نمی‌کنید، مگر سنت پیغمبر اینگونه بوده است.
 • مسئولان رژیم صهیونیستی اعلام کردند که تا پایان سال میلادی به حزب‌الله حمله می‌کنیم، اگرچه غیورمردان حزب‌الله جواب کوبنده‌ای به آنها داده‌اند اما باید به مسئولان رژیم صهیونیستی گفته شود شما یکی دو بار شانس‌تان را آزمودید و حزب‌الله با موشک‌های 70 کیلومتری خود تل‌آویو و حیفا را تبدیل به شهر اشباح کرد، امروز حزب‌الله قوی‌تر از گذشته است و اگر می‌خواهید حیفا و تل‌آویو با خاک یکسان شود یک بار دیگر شانس خود را آزمایش کنید.
 • مقام معظم رهبری بیان کردند که رژیم صهیونیستی 25 سال دیگر خود را نخواهد دید، شاید تقدیر این باشد و قبل از 25 سال دیگر رژیم صهیونیستی با دیوانگی مسئولانش متلاشی شود.
 • این روزها اراجیف زیادی از جوانک ناپخته سعودی به گوش می‌رسد، لکه ننگ به رسمیت شناختن موجودیت رژیم صهیونیستی و اعلام آن کمی جدید است البته رژیم عربستان چند سال است که با رژیم صهیونیستی همکاری‌های پشت پرده داشته است.
 • رژیم صهیونیستی تاکنون حملاتی به غزه و لبنان داشته است که همگی با تشویق و پول‌های عربستان بوده آنچه در این چند سال مخفیانه انجام شده است امروز علنی شده است.
 • رژیم عربستان رژیم مجرم است و در دادگاه صالحه اسلامی باید به محاکمه کشیده شود. مسئولان رژیم عربستان خائن به حرمین شرفین هستند و پایه‌گذار تمام گروه‌های تکفیری و تروریستی هستند و در هر جایی که انفجاری صورت می‌گیرد و عملیات انتحاری انجام می‌شود یک پایش پول‌های قارون این منطقه است.
 • دست مسئولان عربستان به خون هزاران انسان بی‌گناه آلوده است، جنایاتی که در یمن صورت گرفته لکه ننگی برای اینها است. 4 سال است که در یمن انسان‌های بیگناه را می‌کشند که تاکنون 10 هزار نفر را کشته‌اند و اخیرا به آوارگان بی‌پناه حمله کرده و بچه‌ها و زن‌های بی‌پناه را کشته‌اند. ولیعهد عربستان در این کشتار در خط مقدم است و باید تقاص آن را پس بدهد.
 • رژیم عربستان در تمام جنایت‌های رژیم صهیونیستی شریک است، رژیم عربستان در کشورهای دیگر فضولی می‌کند، به طور نمونه 100 میلیون دلار برای دخالت در انتخابات عراق گذاشتند و نشست‌های مخفیانه سوری – سعودی داشتند و به مقامات سوری اعلام کردند که اگر از ایران و مقاومت دست بردارند از سوریه حمایت می‌کنند و میلیاردها دلار برای بازسازی این کشور هزینه می‌کنند و رهبر مجاهد حزب‌الله نیز به صراحت اعلام کرد رژیم عربستان در انتخابات لبنان دخالت می‌کند.
 • با این پرونده‌های سیاسی این رژیم پوسیده در حال متلاشی شدن است و به فضل خدا پس از این رژیم، رژیم صهیونیستی نیز فرو خواهد پاشید که نمونه‌هایی از زوال رژیم عربستان دعواهای داخلی و بگیر و ببندهای داخلی آنها است.
 • خنده‌دارتر از این، آن است که برخی از مقامات این رژیم متزلزل حرف‌های گنده‌تر از دهان خود را می‌زنند و ایران را تهدید می‌کنند، آیا آنها نمی‌دانند ایران کجا است؟ ایران جایی است که اربابان آنها را مستأصل کرد و نشان داد اربابان آنها نیز نمی‌توانند کاری کنند چه برسد به خود آنها.