یکشنبه , ۱۳ فروردین ۱۴۰۲
صفحه اول » بین المللی » پلیس آمریکا: عامل تیراندازی در مقر یوتیوب، یک زن جوان ایرانی تبار سی ونه ساله به نام «نسیم نجفی اقدم» است!

پلیس آمریکا: عامل تیراندازی در مقر یوتیوب، یک زن جوان ایرانی تبار سی ونه ساله به نام «نسیم نجفی اقدم» است!

نسیم نجفی اقدم شب گذشته (عصر سه شنبه به وقت محلی) اقدام به تیراندازی در مقر یوتیوب در شهر سن برونو در ایالت کالیفرنیای آمریکا کرد. وی پس از زخمی کردن سه نفر، خود را به ضرب گلوله کشت.

پلیس سان برونو ایالت کالیفرنیای آمریکا اعلام کرد که عامل تیراندازی در مقر یوتیوب یک دختر جوان سی ونه ساله به نام نسیم نجفی اقدم بوده و هویت وی مشخص شده است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : پلیس آمریکا: عامل تیراندازی در مقر یوتیوب، زنی ایرانی تبار به نام «نسیم نجفی اقدم» بود / انگیزه تیراندازی، مسائل خانوادگی بود / رسانه‌ها: نجفی اقدم به حذف ویدئوهایش از یوتیوب اعتراض داشت

به گزارش ایرنا به نقل از شبکه خبری سی ان بی سی، مقام‌های پلیس کالیفرنیا اعلام کردند که عامل تیراندازی در مقر یوتیوب در شهر سن برونو شناسایی شده و یک زن ایرانی تبار به نام «نسیم نجفی اقدم» بوده است.همچنین برخی منابع مدعی شده اند که این زن در شبکه‌های اجتماعی فعالیت گسترده‌ای داشته و همچنین گیاهخوار و حامی حقوق حیوانات بوده است.

پلیس آمریکا: عامل تیراندازی در مقر یوتیوب، زنی ایرانی تبار به نام «نسیم نجفی اقدم» بود / انگیزه تیراندازی، مسائل خانوادگی بود / رسانه‌ها: نجفی اقدم به حذف ویدئوهایش از یوتیوب اعتراض داشت

به گفته برخی رسانه ها، ویدیو‌هایی از نسیم نجفی اقدم در شبکه‌های اجتماعی به زبان‌های انگلیسی و فارسی موجود است که در آن‌ها وی از حذف ویدیو‌های خود توسط یوتیوب شکایت دارد. ویدیو‌های وی در یوتیوب بیش از یک میلیون بازدید کننده داشته است و در آن‌ها از سانسور ویدیو‌های خود توسط یوتیوب شکایت کرده بود.این در حالی است که مقام‌های پلیس گفته اند انگیزه وی از این تیراندازی مسائل خانوادگی بوده است.