یکشنبه , ۲۵ مهر ۱۴۰۰
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » غلامحسین اسماعیلی رئیس کل دادگستری استان تهران: مهلت اعتراض پرونده محمود رضا خاوری مدیرعامل سابق بانک ملی به پایان رسید!

غلامحسین اسماعیلی رئیس کل دادگستری استان تهران: مهلت اعتراض پرونده محمود رضا خاوری مدیرعامل سابق بانک ملی به پایان رسید!

غلامحسین اسماعیلی رئیس کل دادگستری استان تهران در گفت‌وگو با خبرگزاری میزان به تشریح پرونده‌های مهم در یکسال گذشته پرداخت و گفت: از دیگر پرونده‌های رسیدگی شده در یکسال گذشته پرونده محمود رضا خاوری مدیرعامل سابق بانک ملی بود که رئیس کل دادگستری استان تهران آخرین وضعیت این پرونده را تشریح و عنوان کرد: حکم این پرونده قبلا صادر شده و مهلت اعتراض هم به پایان رسیده است.
با توجه به اینکه خاوری خارج از کشور است اعتراضی نسبت به واخواهی این حکم واصل نشده و دراین مرحله پرونده برای اقدامات اجرا به دادسرا ارسال شده است.

حکم راننده اتوبوس آشوب پاسداران صادر شد

به گفته رئیس کل دادگستری استان تهران یکی از پرونده‌هایی که در روز‌های پایانی سال منجر به صدور رای شد پرونده عامل شهادت ماموران نیروی انتظامی در خیابان پاسداران بود که آخرین جلسه دادگاه براساس تعیین وقت انجام شده ، برگزار شد.حکم محکومیت راننده اتوبوسی که باعث شهادت سه نفر از مامورین نیروی انتظامی شده بود از سوی دادگاه کیفری یک تهران صادر و به صورت ویژه ابلاغ شد.
در صورت اعتراض پرونده به دیوانعالی کشور ارسال خواهد شد.