پنجشنبه , ۲۹ مهر ۱۴۰۰
صفحه اول » بین المللی » سفیر رژیم ایران در عراق جریان مسلح دست نشانده موسوم به ” نُجَباء در عراق” را مایه افتخار ِ – به گفتهء او- “ایرانیان” دانست!

سفیر رژیم ایران در عراق جریان مسلح دست نشانده موسوم به ” نُجَباء در عراق” را مایه افتخار ِ – به گفتهء او- “ایرانیان” دانست!

اظهارات پاسدار مسجدی خبرصریح از دخالتهای روزافزون توسعه طلبانه نظام حاکم برایران با صرف هزینه های گزاف از بیت المال مردم محروم و فلاکت زده درکشورهای منطقه میدهد!

پاسداری موسوم به “ایرج مسجدی” -سفیر رژیم ایران در عراق-  در دیدار با شیخ اکرم الکعبی ضمن تقدیر از مجاهدت‌های رزمندگان مقاومت اسلامی نُجَباء(؟؟!!)، این جنبش را مایه افتخار ایرانیان ؟؟!! خواند.

به گزارش خبرگزاری رسا، ایرج مسجدی سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق طی دیداری نوروزی با شیخ اکرم الکعبی، دبیر کل جنبش مقاومت اسلامی نُجَباء، دیدار و گفت‌وگو کرد.

طرفین در این دیدار، ضمن بررسی تحولات امنیتی روز منطقه، درباره طرح‌های از بین بردن باقیمانده داعش در عراق و نیز تحرکات گروه‌های تروریستی در سوریه به بحث و تبادل نظر پرداختند.شیخ اکرم الکعبی با تاکید بر تجمیع تلاش‌های بین‌المللی برای نابودی تروریسم، اظهار داشت: باید پتانسیل‌های جهانی در کنار ایران، عراق و گروه‌های مقاومت در صدد از بین بردن دشمنان اسلام و حامیان مالی ــ تسلیحاتی آنان برآیند. سردار مسجدی نیز در این دیدار ضمن تقدیر از نقش تاثیرگذار نُجَباء در عراق و سوریه علیه جبهه باطل، گفت: “اقدامات و رویکردهای مقاومت اسلامی نُجَباء موجب افتخار عراقی‌ها و حتی ایرانیان است.حمایت جمهوری اسلامی ایران از کشورهای منطقه ادامه خواهد داشت و به آنان در کشف توطئه دشمنان کمک خواهد کرد”.