پنجشنبه , ۶ آبان ۱۴۰۰
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » مهمل بافیهای فضاحتبار آخوندک منقلی مهدی طائب و مزدوران پیش پاافتاده اش از قبیل مرتضی امین نیا و سجاد تنها و…در فضای مجازی از طریق سایت “باطل طلب” تکفیری- داعشی موسوم به فرقه نیوز!

مهمل بافیهای فضاحتبار آخوندک منقلی مهدی طائب و مزدوران پیش پاافتاده اش از قبیل مرتضی امین نیا و سجاد تنها و…در فضای مجازی از طریق سایت “باطل طلب” تکفیری- داعشی موسوم به فرقه نیوز!

این بدبختهای “فرق و ادیانی” و سازمان تبلیغاتی ضد اسلامی در خراسان و تهران و قم دست و پا میزنند تا با ذلت و زبونی پای “دُرّ تی وی” و “دکترمصطفی آزمایش” را به وسط حفره های کنده شده توسط خودشان بکشند؟! غافل از این که بیش از پیش با هرحرکت ابلهانه ای که در پای منقل انجام میدهند کشتی درهم شکسته شان در ورطه گرداب غرق میشود!

سند اباطیل بیخردانه و مالیخولیایی این عناصر تکفیری- داعشی نفوذی در سیستمهای اطلاعاتی نظام ولایت فقیه به شرح زیر است:
باتوجه به پتانسیل بالای گروهک مجذوبان برای ایجاد اغتشاش و تهیه خوراک رسانه های معاند، اواخر شهریور امسال جلساتی بین اقطاب مدرن و سه تن از عوامل_نفوذی برگزار شد تا‌ گروهک مجذوبان با پشتیبانی از قبل طراحی شده…
به گزارش فرقه نیوز؛‌ باتوجه به پتانسیل بالای گروهک مجذوبان برای ایجاد اغتشاش و تهیه خوراک رسانه های معاند، اواخر شهریور امسال جلساتی بین اقطاب مدرن و سه تن از عوامل_نفوذی برگزار شد تا‌ گروهک مجذوبان با پشتیبانی از قبل طراحی شده به سیاه نمایی و اغتشاش بپردازد و فضای داخلی کشور را ملتهب نشان دهد و کلید اغتشاشات جدید زده شود. بعد از اطلاع رسانی دراویش حقیقت طلب، تله های اطلاعاتی برای اقطاب مدرن توسط تیم رصد پهن شد تا به صورت مستند این موضوع تایید شود.

در روز ۲۱مهر۹۶ با انتشار پیام های رد و بدل شده مصطفی دانشجو به صورت مستند در کانال فرقه نیوز به افشاگری پرداختیم و از شروع پیاده کردن طرح های سه جانبه روح الله زم مصطفی آزمایش و گروهک مجذوبان خبر دادیم. اما مسئولین دو ماه بعد متوجه این موضوع شدند، زمانی که کسری نوری در تاریخ ۳دی۹۶ با خط دهی آمد نیوز در میدان انقلاب حضور پیدا کرد و شرایط بازداشت خود را فراهم کرد تا کمتر از ۵دقیقه خبر بازداشت وی در آمدنیوز منتشر شود و بار دیگر مهرتاییدی باشد بر اخبار و رصد بخش تصوف پایگاه خبری فرقه نیوز.

در روز دوشنبه مورخ ۲۳ بهمن چندتن از اقطاب مدرن در خانه(م.د) به بهانه دیدار با مرادی جمع می شوند تا به بررسی شرح وظایف دراویش مدرن در فتنه جدید بپردازند و این موضوع را از زاویه های مختلف بررسی کنند. طی هماهنگی های پشت پرده روح الله زم با مصطفی آزمایش، خط دهی اولیه این اغتشاش از خارج کشور برای گروهک مجذوبان صورت گرفت و  قرار شد کلید اغتشاشات جدید توسط دراویش مدرن به بهانه های مختلف زده شود و کانال های آمد نیوز و درتی وی به هر نحوی دراویش دیگر را وارد بازی کنند تا نقشه جدید موساد بعد از سیرک کارتونی پدر معنوی خود کلید بخورد.

ادامه دارد….