پنجشنبه , ۶ آبان ۱۴۰۰
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » سایت موسوم به رجانیوز ادعا میکند:شهید حدادیان در 30بهمن ماه سال جاری در پی آشوب دراویش در مقابل کلانتری 102 در خیابان پاسداران توسط اغتشاشگران با یک خودرو زیر گرفته شد و در دم به شهادت رسید.

سایت موسوم به رجانیوز ادعا میکند:شهید حدادیان در 30بهمن ماه سال جاری در پی آشوب دراویش در مقابل کلانتری 102 در خیابان پاسداران توسط اغتشاشگران با یک خودرو زیر گرفته شد و در دم به شهادت رسید.

مردم از مسئولان میپرسند این شعبده بازیها برای پوشاندن کدام حقیقت است؟ چه کسی باور میکند که یک جوان در اثر تصادف با خودرو صورتش با ساچمه های تفنگ وینچسترِ لباس شخصیها متلاشی شود؟!!

جزئیات دیدار علی خامنه ای سرزده و ناگهانی  با خانواده شهید حدادیان! به نقل از سایت رجانیوز!

پدر شهید حدادیان به جوانان توصیه کرد که محمد حسین ها افراد خاصی نیستند بلکه کسانی هستند که به حرف ولی امر خود گوش دادند و بصیرت خود را بالا برده‌اند و به این مقام رسیدند. علی خامنه‌ای در منزل شهید محمدحسین حدادیان از شهدای اغتشاشات اخیر تهران حضور یافت.

رهبر معظم انقلاب در این دیدار، یک جلد کلام‌الله مجید به خانواده شهید حدادیان هدیه کردند.

تصویر قرآن اهدایی رهبر معظم انقلاب به خانواده شهید حیدریان

شهید حدادیان در 30بهمن ماه سال جاری در پی آشوب دراویش در مقابل کلانتری 102 در خیابان پاسداران توسط اغتشاشگران با یک خودرو زیر گرفته شد و در دم به شهادت رسید.

فرهاد حدادیان پدر شهید محمدحسین حدادیان در گفتگو با باشگاه خبرنگاران پویا با اشاره به دیدار دیشب مقام معظم رهبری با خانواده شهید حدادیان گفت: حضرت آقا شب گذشته به صورت سرزده برای عرض تبریک و تسلیت شهادت پسران به منزل ما تشریف فرما شدند.

بوسه‌ بر لباس خادمی شهید محمدحسین حدادیان؛ این بسیجی شهید از خادمان یکی از هیأت‌های عزاداری تهران بود.

وی ادامه داد در این دیدار حضرت آقا در خصوص موضوع شهید و شهادت مطالبی را بیان کردند و ایشان تاکید کردند که راه شهادت و شهدا ادامه دار است و در این مسیر مسئولیت خانواده های شهدا سنگین تر است.

پدر شهید حدادیان گفت: ما نیز در این دیدار از خصوصیات محمد حسین و فعالیت‌هایی که او طول حیاتش انجام می‌داد مطالبی را محضر حضرت آقا بیان کردیم و گفتیم که محمد حسین شهیدی ولایی بود و زلفش با اهل بیت و ولایت گره خورده بود.

وی دیدار دیشب را دیداری بسیار خاطره انگیز و زیبا توصیف کرد و گفت: آخرین باری که ما به دیدار حضرت آقا رفتیم 5 سال پیش بود و محمدحسین آرزو داشت که مجدداً به دیدار حضرت آقا برود و با شهادتش به این آرزو رسید و ما نیز خوشحالیم که حضرت آقا به خانواده های شهدا توجه ویژه‌ای دارند.پدر شهید حدادیان به جوانان توصیه کرد که محمد حسین ها افراد خاصی نیستند بلکه کسانی هستند که به حرف ولی امر خود گوش دادند و بصیرت خود را بالا برده‌اند و به این مقام رسیدند. من نیز از جوانان می خواهم که قدر جوانی خود را بدانند و با بصیرت دشمن را بشناسند و مطمئن باشند آینده از آن جوانان است.