یکشنبه , ۲۵ مهر ۱۴۰۰
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » فشار روحی و تهدید سنگین داماد شهیدقهرمان، سردارجانباز محمد راجی برای کتمان شهادت او در زیر شکنجه های قرون وسطایی نظام!

فشار روحی و تهدید سنگین داماد شهیدقهرمان، سردارجانباز محمد راجی برای کتمان شهادت او در زیر شکنجه های قرون وسطایی نظام!

فارس نیوز ادعا کرد که “داماد درویشی که در حوادث خیابان پاسداران فوت شده است گفت: بازپرس پرونده صادقانه (؟؟!!) به ما گفت که راجی پدر همسرم در درگیری‌های یک اسفند زخمی شده و فوت کرده است.”!!!

 

محمد راجی

جزئیات مرگ درویش فوت شده از زبان دامادش

به گزارش سایت پروپاگانداچی اطلاعات سپاه پاسداران موسوم به مشرق نیوز به نقل از سایت دروغپرداز موسوم به فارس نیوز- ار ارگانهای رسمی خبری و خبرگزاری سپاه پاسداران- داماد درویش فوت شده وادار شده که مطالب خلاف واقعی را تحت عنوان “جزئیاتی را از مرگ محمد راجی فرد “ ارائه دهد.

جمشیدی داماد محمد راجی فرد ۵۶ ساله‌ای که از اعضای فرقه دراویش بوده و در جریان درگیری‌های خیابان پاسداران مجروح و سپس فوت کرده است گفت: غربی‌ها دلشان برای ما نسوخته و حرف‌هایشان دروغ است.آنها از حرفهای دختر مرحوم راجی سوء استفاده کرده‌اند زیرا ایشان در تماسی که آن رسانه‌ها با وی گرفته‌اند می‌گوید من نمی‌دانم پدرم در بازداشت بوده یا نه اما آنها برداشت دیگری می‌کنند و می‌گویند راجی به گفته دخترش در بازداشت بوده است که فوت کرده است.

جزئیات جدید از فوت یکی از دراویش گنابادی

جمشیدی تصریح کرد: بازپرس پرونده به ما صادقانه گفت که راجی در حوادث روز یک اسفند به شدت مجروح شده و در حین انتقال به بیمارستان بقیه الله یا در همان اورژانس فوت کرده است که البته این تردید به خاطر حال روحی نامساعد ماست که درست خاطرمان نیست.  برادران متوفی جسد برادرشان را دیده اند و جسد برای کالبد شکافی به پزشکی قانونی انتقال داده شده است.

منبع: فارس