جمعه , ۴ فروردین ۱۴۰۲
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » سعید امامی معاون امنیتی وزارت اطلاعات درسخنرانی دانشگاه بوعلی همدان چه پیش بینی هایی کرد؟

سعید امامی معاون امنیتی وزارت اطلاعات درسخنرانی دانشگاه بوعلی همدان چه پیش بینی هایی کرد؟

چه کسی میتوانست حتی تصور کند که یک سردار جانباز سپاه پاسداران در خیابانهای تهران به دست لباس شخصیهای بسیجی به شهادت سرخ برسد، آن هم به دلیل جذب شدن به طریقت فقر و درویشی و سرسپردن به مکتب تصوف و عرفان اسلامی!

سعید امامی چنددهه قبل براین یک پیش بینی زرّین را به نام خوددرتاریخ ثبت کرد. او گفت درویشها تفکرات خطرناکی دارند، زیرا با افکارشان بچه های ارزشی سپاه را جذب خودشان میکنند!

در فاجعه “خیابان پاسداران” ،دنیا صحت این پیش بینی تاریخی سعیدامامی را مشاهده کرد. همان موقع که سردار محمد راجی در کسوت یک درویش نعمت اللهی سلطان علیشاهی به دست عده ای بسیجی لباس شخصی به شهادت سرخ رسید و با کفنی گلگون به فردوس اعلی و قُرب “ملیک مقتدر” در سرای باقی واصل شد! فاعتبروا یا اولی الابصار

در این شرایط انتصابات تازه ای به منظور اعمال کنترل بیشتر ایدئولوژیک در راس و بدنه سپاه – شامل تعیین نماینده ولی فقیه در سپاه و  انتصاب رئیس دفتر عقیدتی فرماندهی‌کل قوا از سوی علی خامنه ای صورت گرفت!
به گزارش خبرگزاری تسنیم،  سیزدهم اسفند ۱۳۹۶ – رهبر نظام ولایت فقیه در احکام جداگانه‌ای آخوندی موسوم به حاج‌صادقی را به سمت نماینده ولی فقیه در سپاه و آخوندی موسوم به علی سعیدی را به سمت رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی‌کل قوا منصوب کرد!
انتصاب نماینده ولی فقیه درسپاه و رئیس دفتر عقیدتی فرماندهی کل قوا از سوی امام خامنه‌ای
 
متن احکام  به این شرح است:
بسم الله الرّحمن الرّحیم
جناب حجة‌الاسلام آقای حاج شیخ عبدالله حاج‌صادقی (دامت افاضاته)
نظر به پایان مأموریت جناب حجة‌الاسلام آقای حاج شیخ علی سعیدی و تعهد و شایستگی و تجارب ارزنده، جناب‌عالی را به سمت نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی منصوب می‌نمایم.
ارتقاء معنویت و بصیرت دینی و تقویت روحیه جهادی و انقلابی آحاد فرماندهان و پاسداران و بسیجیان و خانواده‌های آنان با بهره‌گیری از حوزه‌های علمیه و استفاده از روحانیون عالم و عامل و اثرگذار، هماهنگ با سیاست‌های ابلاغی و تعامل ‌هم‌افزا با فرماندهی کل سپاه مورد انتظار است.
از زحمات و تلاشهای ارزشمند حجة‌الاسلام آقای حاج شیخ علی سعیدی در طول این مسئولیت تشکر می‌کنم.
توفیق همگان را از خداوند متعال مسئلت دارم.
سیّد علی خامنه‌ای
13 اسفند 1396
بسم الله الرّحمن الرّحیم
جناب حجة‌الاسلام آقای حاج شیخ علی سعیدی (دامت افاضاته)
با تشکر و قدردانی از تلاش‌های خالصانه و ارزشمند جناب حجة‌الاسلام آقای حاج شیخ غلامرضا صفائی در طول خدمت، نظر به تعهد و شایستگی و تجارب ارزنده؛ جناب‌عالی را به سمت رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا منصوب می‌نمایم.
ارتقاء سطح آمادگی‌های معنوی و بصیرت دینی فرماندهان و آحاد کارکنان نیروهای مسلح و خانواده‌های آنان با استفاده حداکثری از ظرفیت نمایندگی ولی فقیه در سپاه و سازمان‌های عقیدتی سیاسی در نیروهای مسلح از طریق سیاستگذاری، هماهنگی و نظارت و تعامل نزدیک و هم‌افزا با ستاد کل مورد انتظار است.
توفیق همگان را از خداوند مسئلت دارم.
سیّد علی خامنه‌ای
13 اسفند 1396
انتهای پیام