یکشنبه , ۶ فروردین ۱۴۰۲
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » جنایتکاران تکفیری-داعشی در سیاهچالها بااستفاده از شیوه شکنجه های قرون وسطایی دراویش جوانمرد اسیر را به کام شهادت مظلومانه سرخ میکشند!

جنایتکاران تکفیری-داعشی در سیاهچالها بااستفاده از شیوه شکنجه های قرون وسطایی دراویش جوانمرد اسیر را به کام شهادت مظلومانه سرخ میکشند!

ولاتحسبنّ الذین قُتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء عندربهم یرزقون!

 

شهادت سرخ شهید گلگون کفن محمد راجی در زیر شکنجه دژخیمان در سیاهچال بازداشتگاه پلیس در حین بازجوئی!

به گزارش سایت خبری مجذوبان نور یکی از دراویش سلسله نعمت اللهی سلطانعلیشاهی گنابادی به نام آقای محمد راجی  در زیر شکنجه های سبعانه دژخیمان قسی القلب به شرف شکوهمند شهادت سرخ نائل شد!

عموم جنایتکاران تیره روزی که برعلیه درویشان جوانمرد توطئه چیدند و در این غائله قیرگون آتش بیاری کردند، در ارتکاب این جنایت ضد انسانی مسئول و پیش وجدان بشری و افکارعمومی بین المللی محکوم و مردود و مورد انزجارند!

 

کشته شدن یک درویش گنابادی در حین بازجویی

به گزارش خبرنگار مجذوبان نور و به نقل از کمیته پیگیری وضعیت #دراویش_زندانی؛ #شهید_محمد_راجی، یکی از #دراویش_گنابادی که در حوادث تلخ یکم اسفندماه در #گلستان_هفتم بازداشت شده بود، در اثر ضربات وارده در حین بازجویی در بازداشتگاه پلیس کشته شده است.

به گفته‌ی خانواده‌ی این #درویش_گنابادی، مأمورین اداره آگاهی شاهپور، روز گذشته طی چندین تماس تلفنی از آنان خواسته بودند که به همراه عکس و مدارک شناسایی آقای راجی، به اداره دهم #آگاهی_شاهپور مراجعه کنند. مأمورین در پاسخ به سؤال خانواده‌ی آقای راجی که این درخواست بر چه مبنای حقوقی و قانونی‌ست اعلام داشتند که این امر برای شناسایی زندانیان است.
صبح امروز با مراجعه‌ی خانواده‌ی ایشان به اداره دهم آگاهی شاهپور، مأمورین انتظامی به ایشان اطلاع دادند که آقای راجی در کما به‌سر می‌برد اما ساعاتی بعد طی تماس تلفنی به خانواده‌ی آقای راجی اطلاع می‌دهند که وی فوت شده و در مراجعه‌ی بعدی حضوری خانواده به پلیس، اعلام می‌شود که وی در اثر ضربات وارده در حین بازجویی فوت شده است.

شهید محمد راجی از بامداد یکم اسفند که در گلستان هفتم دستگیر شده تاکنون تماسی با خانواده‌ی خود نیز نداشته است. در حال حاضر تحقیقات خانواده به همراه وکلای مدافع در این خصوص ادامه دارد و خبرهای تکمیلی اطلاع‌رسانی خواهد شد.

آقای #محمد_راجی از فرماندهان سابق سپاه بوده که در طول ۸ سال جنگ تحمیلی فرماندهی چند گردان سپاه در منطقه‌ی کردستان را به عهده داشته و از جانبازان جنگ نیز بوده است. وی متولد دی‌ماه ۱۳۴۰ شهرستان الیگودرز است. در سال ۱۳۸۳ با جدا شدن از سپاه به کشاورزی در منطقه روستای مزرعه‌آباد الیگودرز مشغول می‌شود. این درویش گنابادی دارای ۵ فرزند است که در حال حاضر یکی از پسران ایشان به نام محمدعلی راجی که در حوادث گلستان هفتم بازداشت شده در زندان فشافویه در بازداشت به‌سر می‌برد.