دوشنبه , ۲۶ مهر ۱۴۰۰
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » رسوایی دروغپردازان در کیهان حسین بازجوی منقلی، و درسایر سایتهای پروپاگاندیست وابسته به قرارگاه عمار و اطلاعات سپاه خیلی زود آشکار شد:

رسوایی دروغپردازان در کیهان حسین بازجوی منقلی، و درسایر سایتهای پروپاگاندیست وابسته به قرارگاه عمار و اطلاعات سپاه خیلی زود آشکار شد:

راز یک عکس، اثباتِ مکرر  بی آبرویی مهدی طائب نکبت و نوچه های حقیر او است.

 

Internationale Gesellschaft für Menschenrechte IGFM Flash-Galerie

کنفرانس مطبوعاتی مورخ بیست و هشتم مارس 2010 میلادی در شهر بن آلمان پس از گشایش نشست توسط جامعه حقوق بشر آلمان “ای گِ اف ام”: سخنرانان از راست: مهین موسی‌پور، مینا احدی، مارتین لسنتین (سخنگوی جامعه بین‌المللی حقوق بشر)، رضا پهلوی، مترجم رضا پهلوی، علی بابایی و مصطفی آزمایش

 

این کذاب ها با بیشرافتی هر تهمت و اتهامی که به درویشها میزنند دروغ و دغل است! با سند روشن! مثل این نشست در بن آلمان، که به دروغ مدعی شده اند در حیفای اسرائیل بوده است؟!

نشست سالانه‌ی جامعه بین‌المللی حقوق بشر

نشست سالانه‌ی جامعه بین‌المللی حقوق بشر (IGFM) در روزهای ۲۶ تا ۲۸ مارس در شهر بن آلمان برگزار شد. این نشست به بررسی وضعیت حقوق بشر در کشورهای ایران و مصر اختصاص داشت.

کاترین بن‌مولا (نفر وسط) مدیر جامعه بین‌المللی حقوق بشر (IGFM)کاترین بن‌مولا (نفر وسط) مدیر جامعه بین‌المللی حقوق بشر (IGFM) و الکساندر بیشوفس ‌هاوزن (ایستاده) رئیس نشست

کارشناسان و کنشگرانی از این دو کشور در حوزه‌های مختلف حقوق شهروندی، از جمله در مورد اعدام، حقوق اقلیت‌های دینی و قومی سخنرانی کردند.

در دو روز نخست کنفرانس مسائل مربوط به ایران در پانل‌های مختلف مورد بررسی قرار گرفت. درباره‌ی ایران افرادی چون «پترا آپهوف» اسلام‌شناس از کلن، دکتر ساشا دهقانی اسلام‌شناس از برلین، علی بابایی مسئول «اتحاد برای ایران- آلمان»، دکتر مصطفی آزمایش سخنگوی دراویش نعمت‌الهی از پاریس، مینا احدی از «ائتلاف علیه اعدام»، دکتر مهین موسی‌پور از فرانکفورت، نادر زاهدی، فعال مدنی از مونستر و دکتر بهروز خسروزاده از گوتینگن شرکت داشتند.

علاوه بر این عده، رضا پهلوی نیز جزو سخنرانان روزهای اول و دوم نشست بود. نام وی در فهرست از پیش منتشرشده‌ی «جامعه بین‌المللی حقوق بشر» قرار نداشت. همچنین خانم پرستو فروهر جزو دعوت‌شدگان به این نشست بود اما ایشان بدلیل حضور از پیش اعلام‌نشده‌ی یکی از سخنرانان، از شرکت در نشست خودداری کرد.

تصاویر زیر را اختر قاسمی، عکاس و روزنامه‌نگار از نشست جامعه بین‌المللی حقوق بشر تهیه کرده است:

MM/AJ

سخنرانی ولفگانگ شول (ایستاده)، پروفسور در روزنامه‌نگاری آنلاین از دانشگاه دارمشتاتسخنرانی ولفگانگ شول (ایستاده)، پروفسور در روزنامه‌نگاری آنلاین از دانشگاه دارمشتات

Internationale Gesellschaft für Menschenrechte IGFM Flash-Galerie
Internationale Gesellschaft für Menschenrechte IGFM Flash-Galerie
Internationale Gesellschaft für Menschenrechte IGFM Flash-Galerie

Internationale Gesellschaft für Menschenrechte IGFM Flash-Galerieنمایندگان رسانه‌ها در نشست مطبوعاتی

Internationale Gesellschaft für Menschenrechte IGFM Flash-Galerie
Internationale Gesellschaft für Menschenrechte IGFM Flash-Galerie

Internationale Gesellschaft für Menschenrechte IGFM Flash-Galerieرضا پهلوی

Internationale Gesellschaft für Menschenrechte IGFM Flash-Galerieدکتر مهین موسی‌پور

Internationale Gesellschaft für Menschenrechte IGFM Flash-Galerieمهدی محسنی، روزنامه‌نگار و وبلاگ‌نویس

Internationale Gesellschaft für Menschenrechte IGFM Flash-Galerieمصطفی آزمایش، نماینده دراویش نعمت‌الهی

Internationale Gesellschaft für Menschenrechte IGFM Flash-Galerieتصویری یک فیلم درباره حقوق کودکان در ایران که در نشست نمایش داده شد. این فیلم مستند توسط یک جوان آلمانی تهیه شده است.

Internationale Gesellschaft für Menschenrechte IGFM Flash-Galerieجمعی از حامیان جنبش سبز ساکن آلمان نیز در نشست‌ حضور داشتند.