دوشنبه , ۲۶ مهر ۱۴۰۰
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » رئیس پلیس پایتخت: با هماهنگی با دستگاه قضایی “عامل” جنایت خیابان پاسداران؟؟!! تا پایان سال به دار مجازات آویخته میشود.

رئیس پلیس پایتخت: با هماهنگی با دستگاه قضایی “عامل” جنایت خیابان پاسداران؟؟!! تا پایان سال به دار مجازات آویخته میشود.

رئیس پلیس پایتخت در گفت‌وگو با فارس خبر داد: مجازات عامل شهادت مأموران ناجا در خیابان پاسداران قبل از پایان سال!

پاسدار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، از مجازات عامل شهادت مأموران ناجا تا قبل از عید خبر داد.

رئیس پلیس پایتخت تصریح کرد با هماهنگی با دستگاه قضایی و برای التیام خانواده‌های شهدای حادثه خیابان پاسداران امیدواریم تا قبل از عید فرد جانی که سه نفر از مأموران خدوم و مخلص یگان امداد فرماندهی انتظامی تهران را به شهادت رساند به دار مجازات آویخته شود.

لازم به ذکر است که سردار رحیمی  ششم اسفند در مراسم ترحیم و بزرگداشت شهدای پاسداران با اعلام این که این آشوب‌ها از آن سوی آب‌ها و سایت‌های معاند و ضد انقلاب نشأت گرفته است، گفت: ما اشد مجازات را برای راننده اتوبوس و سمند که شهادت عزیزان‌مان را رقم زدند خواستاریم.

گفتنی است، در روز دوشنبه سی‌ام بهمن سال جاری به دنبال اغتشاش دراویش گنابادی در خیایان گلستان هفتم منطقه پاسداران تهران و حرکت وحشیانه تعدادی از آنها، سه نفر از مأموران یگان امداد فرماندهی انتظامی تهران بزرگ توسط یک دستگاه اتوبوس زیر گرفته شده و به درجه رفیع شهادت نائل شدند؛ همچنین یک بسیجی نیز توسط یک دستگاه سمند زیر گرفته شد و بعد از آن با ضربات سلاح سرد به شهادت رسید.

انتهای پیام/